Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tur

Tur

mieciu68    1

Witam mam okazje kupić tura  od mtz 82 nie wie ktoś czy adaptacja od mtz pasuje do ursusa 914 czy trzeba coś przerobić 

zbyszekbrzuze    125

Ja chętnie przygarnę tura do MTZ

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

Skoczek1994    36

Niemal na pewno otwory nie będą pasować może nie wszystkie ale znaczna część, będzie trzeba kombinować o ile w ogóle tą adaptację da się dopasować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemo188
      Na jaką wysokość musi podnosić tur żeby załadować tira zbożem ?

Chcę kupić ładowacz czołowy i przymierzam się założyć go do c360 z tego co wstępnie mnie interesuje to wol-met 2b z łyżka 1,5m tylko że on podnosi niby na ok 3,3m i czy to wystarczy?

Przepraszam za nowy temat ale nie moglem znalezc odpowiedzi nigdzie  
    • Przez magiq123
      Witam posiadam ladowacz czlowy quick jest to rozdzielacz i joistyick elektryczny marki walvoil. Padl sterownik po miedzy joistyckiem a rozdzielaczem tur zatrzymal sie brak zadnej sekcji jak najlepiej zamienic ten sterownik. 
      brakujacy sterownik to to : https://www.anyreal.top/alo-loader-5101028-walvoil-183340008-ced251-v21-control-box-kubota-7200006019-p-12403.html
      cena w polsce 4tys netto. 

• Przez Bycek1234
      Witam, chciałbym kupić ładowarkę przegubową, z teleskopowym ramieniem. Na jakie szczegóły i wyposażenia patrzeć, co jest bardzo przydatne przy pracy? Nie chodzi mi o takie rzeczy jak radio czy lampy a raczej o rodzaj skrzyni itp
    • Przez kopokop
      Czy polecilibyście stacjonarny ładowacz obornika. Chce wiedzie czy opłaca się go kupić , zamontować i czy dużo zużywa prądu. Myślę że rocznie będzie z 10 rozrzutników jednoosiowych. 
    • Przez karip
      Czy ktoś wie jak ta część się nazywa oraz czy idzie ją dokupić? Jest to taka jakby rurka z gwintem i nacieciami która trzyma plastikową rączkę.