Skocz do zawartości

Polecane posty

krychan144    0

Witam, 

Posiadam ciągnik fendt 311 Lsa od roku i doprowadzam go do porządku. Po naprawie skrzyni, przedniego napędu czas na założenie układu pneumatycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podesłanie mi kilku zdjęć mocowań, ułożenia sprężarki abym mógł to odwzorować.

Pozdrawiam 

pawlu    1

w miejscu napinacza jest sprężarka,ja akurat teraz skończyłem pnełmatyke wyszło fajnie i ekonomicznie.

krychan144    0

Byłbyś w stanie zrobić zdjęcie mocowania spręzarki ? Sprężarkę posiadam ale ciężko mocowanie skonstruować. z góry dzięki! 

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlu    1

jakom chcesz dać sprężarkę,ja znalazłem na olx sprężarkę wabko z ałta bodajże że star kosztowała mnie 130zł nic przy niej nie robiłem,cała instalacja kosztowała 700zl no i oczywiście własna inwestycje twórcze ,poszukaj tutaj na forum o sprężarkach,pnełmatyke były tam zdjęcia też chciałem dorabiać uchwyt ale kolega z forum podpowiedźiał mi co i jak. Teraz jestem na wakacjach to nie mam jak zrobić fotkę ale jak przyjade to tak jakbyś chciał dowiedzieć się więcej pisz na priv

krychan144    0

Jestem na etapie kompletowania ukłądu, sprężarkę i kilka innych pierdołów mam już. Jak nikomu innemu nie będzie chciało się mi pomoc odezwę się do Ciebie. A jeszcze jedno alternator masz na tej samej stronie co sprężarka ? Bo niektórzy piszą że trzeba go przenieść na drugą stronę. 

pawlu    1

powtarzam ci sprawdź temat sprężarka do Fenda 312 jest tam kilka fotek, załóż sprężarkę wabko z stara 200 są takie same jak oryginał,bardzo dużo ich jest na olx pasują w oryginalnym miejscu nic nie trzeba przerabiać tylko demontuje się napinacz z prawnej strony,ja znalazłem foty gdzie można wpiąć się z smarowaniem i odpływem.A tak w ogóle jakiego masz Fenda rok?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez andrzej6190
      Witam.
      Posiadam Fendta 828 ProfiPlus który jest przygotowany pod GPS i automatyczną jazdę ale funkcje są nieaktywne ze względu na brak anteny. Planuję zakup anteny i nie wiem jaką wybrać. I czy jest potrzebne jeszcze coś oprócz anteny? Wiem że fabrycznie montują Trimbla albo Novatela ale zastanawiam się czy można też podpiąć antenę Ag Leader i czy wszystko będzie działać. Poradźcie jakie rozwiązanie wybrać i gdzie kupić? Czy montaż może wykonać tylko autoryzowany serwis czy inne firmy też montują?
    • Przez FARMER76
      Witam.
      Poszukuję opinii użytkownikòw kombajnu Fendt 6300.
      Opinie na temat użytkowania,wydajności.
      Pilna sprawa
      Pozdrawiam 😉
    • Przez Szuwar93
      Witam mam problem z przednim napędem w fendt 311 lsa turbomatik gdy udzwigne dźwignie do włączenia napędu zaraz opada spowrotem a zaczynało się to stopniowo przy pracy czasem się wyłączala aż do tego stopnia że nie może już załączyć. I teraz jeszcze do tego przy pracy z większym obciążeniem tak jak by pali sprzęgło (wiem to turbomatik) a nie moge wiecznie but w podloge. Jestem na etapie wymiany oleju bo chyba najlepiej od tego zacząć i pytam jaki polecicie może pomoże licze na pomoc a nie krytyke z góry dzięki 

• Przez Arasowsky
      Witam,
      sprzedam mocowanie tura do ciągnika MF 255 - solidna rama.
      Cena 650 zł
      Możliwość transportu. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 576.704.089

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.