Polecane posty

Kobra66    4

Witam!

Pilnie poszukuję katalogu części silnika SW 400

Jeżeli ktoś posiada to proszę o podesłanie

Pozdrawiam

Karol445    44

Co ty z tymi katalogami? wszystko jest w sieci A nawet jak nie ma to jedziesz do sklepu mówisz co chcesz do bizona i dostajesz.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lukaszx680
      Witam. W czerwcu kupiłem kombajn od rolnika i silnik się zatarł w środku sezonu. Ktoś z tu obecnych ma kontakt do osoby która handluje częściami-silnikami do sisu/valmeta?
      Dzieki.
    • Przez tomek14
      Witam posiadam silnik elektryczny 7.5 kw jest on używany do krajzegi . Silnik był połączony w gwiazdę i był zmostkowany i jak ciąłem duże pniaki to silnik stawał a jak przełożyłem na trójkąt czyli usunąłem mostek to już nie stawał i mam pytanie czy jak silnik chodzi na gwieździe to ma pół mocy czyli (3,75) a jak chodzi na trójkącie ma pełne 7,5 kw? Proszę o odpowiedź 

• Przez PuZ
      Witam serdecznie,
      Mam w kombajnie silnik od traktora Fordson Major. Podczas żniw kompresja szła w miskę olejową i wyrzucało odmą dym i olej. Ściągnąłem głowicę i na 3 tłokach jest brązowy osad jakby śniedź. Czy ktoś się spotkał z takim czymś w silniku - czy to wina pierścieni czy też problem będzie leżał gdzieś indziej?
    • Przez lukaszfolusz
      witam wszystkich 
      szukam schematow budowy ciagnika renault 981-4 lub moze ktos cos wie na temat ciagnika. ponieważ jest teraz troche czasu bo zima wiec chcialbym go troche wyremontować a mianowicie czasami wyskakuje rewers na dłuższych odcinkach i najczęściej jak zdejmuje noge z gazu, ktorys wtrysk juz leje i zaczyna brac olej no i lewa strona juz slabo hamuje poza tym kilka wyciekow ktore trzeba bedzie uszczelnic a no i musze wymienic walek przekazu mocy bo jest na wiekszej srednicy i musze dostac sie po lacznik ktory znajduje sie w sktzyni 
      bardzo prosze o pomoc jak ktos cos wie z gory dziekuje
      pozdrawiam Łukasz
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.