Skocz do zawartości
Kacper123022

SPRZEDAM Pług, agregat, opryskiwacz.

Polecane posty

Kacper123022    26

Sprzedam pług Rumptstad 4 zagonowy na zabezpieczeniach śrubowych, nowe lemiesze orały tylko na jesień 2016. Bardzo ładne krycie. Sprzedam również agregat uprawowy o szerokości 2.80m nowe końcówki graczek i tulejki w wałkach, 2 rządy wałków uprawowych rok produkcji 2004. Maszyny do obejrzenia w województwie Łódzkim okolice Uniejowa. Zainteresowanych proszę o kontakt na skrzynke. Mam również na sprzedaż opryskiwacz Pilmet 400 L w całości lub na części (lance, rozdzielacz i pompa sprawna jedynie beczka do wymiany) 
Cena pługu - 3300 zł
Agregat - 2500 zł
Opryskiwacz - do ustalenia 
P.S. Oczywiście ceny maszyn mogą ulec negocjacją przy ewentualnych oględzinach i chęci zakupu. Trzeba być otwartym na propozycje.
Łódzkie-Uniejów.

post-122378-0-26908100-1497104218_thumb.jpg

post-122378-0-77825200-1497104225_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Siwecki97
      Witam, 
      Mam problem z kołem w transporcie. Mianowicie podczas skrętu ciągnikiem nie skręca koło i pług stoi sztywno co powoduje chylenie się go. Podczas obrotu pluga siłowniki pracują elegancko. Tylko po zamknięciu zaworów do transportu nie chcą wymieniać się olejem między sobą. Z proszę o pomoc Was forumowiczów! Z góry dziękuję!! 😊
    • Przez Siwecki97
      Witam, 
      Mam problem z kołem w transporcie. Mianowicie podczas skrętu ciągnikiem nie skręca koło i pług stoi sztywno co powoduje chylenie się go. Podczas obrotu pluga siłowniki od koła współpracują elegancko z obracaniem ramy. Tylko po zamknięciu zaworów do transportu nie chcą wymieniać się olejem między sobą, tzw. pływak . Z proszę o pomoc Was forumowiczów! Z góry dziękuję!! 😊
    • Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?
    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich proszę o wasze propozycje i opinie nowych dobrych pługów do 40 000 zł? Pług będzie brany na Młodego Rolnika więc musi być nowy. Pług to 4 w obrocie będzie pracował z renówką 125km. Gleby 6,5,4 klasa. Pozdrawiam
    • Przez krystal1
      witam mam zamiar kupić pług obracamy do Silvera 90 z 2001r , lepiej kupić 3 czy 3 +1 ziemią bez pagórków 3 4 klasa takie coś znalazłem  https://www.olx.pl/oferta/plug-gregoire-besson-3-1-overemu-kverneland-kuhn-master-hauard-CID757-IDtB0t1.html 
      https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy-4-skibowy-ibis-l-3-1-CID757-IDswVPn.html
      https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-li-plugi-obrotowy-CID757-IDweNfF.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.