Skocz do zawartości
Kacper123022

SPRZEDAM Pług, agregat, opryskiwacz.

Polecane posty

Kacper123022    24

Sprzedam pług Rumptstad 4 zagonowy na zabezpieczeniach śrubowych, nowe lemiesze orały tylko na jesień 2016. Bardzo ładne krycie. Sprzedam również agregat uprawowy o szerokości 2.80m nowe końcówki graczek i tulejki w wałkach, 2 rządy wałków uprawowych rok produkcji 2004. Maszyny do obejrzenia w województwie Łódzkim okolice Uniejowa. Zainteresowanych proszę o kontakt na skrzynke. Mam również na sprzedaż opryskiwacz Pilmet 400 L w całości lub na części (lance, rozdzielacz i pompa sprawna jedynie beczka do wymiany) 
Cena pługu - 3300 zł
Agregat - 2500 zł
Opryskiwacz - do ustalenia 
P.S. Oczywiście ceny maszyn mogą ulec negocjacją przy ewentualnych oględzinach i chęci zakupu. Trzeba być otwartym na propozycje.
Łódzkie-Uniejów.

post-122378-0-26908100-1497104218_thumb.jpg

post-122378-0-77825200-1497104225_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukano
      - Pług 2 skibowy rok produkcji 1988+ wałek
      - Cena: 800zł
      - Studzian powiat przeworski
      - 783 265 785
      - odbiór osobisty
      - Szerokość robocza pługa 1 metr wałka również 1 metr wałek składany do transportu.

• Przez Maruda47
      Witam, 
      Kupiłem opryskiwacz Pilmet termit 317. Mam problem z wężem który wychodzi z dna zbiornika i ma na końcu kawałek urwanego plastiku. Nie wiem do czego on jest. Do pompy idzie waż z środka zbiornika i z pompy idzie na rozdzielacz.  
    • Przez damiandg
      Witam czy używa ktoś pług zagonowy firmy Staltech? Zastanawiam się nad pługiem 3 lub 4 skibowym. Zastanawiam się czy będzie on lepszy od starych pługów z Uni i z Bometu? Cena też w miarę atrakcyjna bo za około 5000zł mam nowy pług. Nie piszcie mi żebym kupił używanego zachodniego bo oglądałem trochę tych pługów i za 5000zł nie ma nic konkretnego. Może macie jeszcze jakieś propozycje w podobnej cenie.
    • Przez BOOGY93
      Witam wszystkich 
      Moje pytanie jest krótkie. Chcę kupić opryskiwacz. Nie ukrywam że wolałbym zaczepiany i najlepiej z beczką 2000 litrów ale niestety słyszałem opinie że takie opryskiwacze źle się zachowują na przechyłym terenie i mogą się po prostu przewrócić... Jeśli chodzi o zawieszany to w grę wchodzi nie większy niż 1300 litrów ponieważ niestety ciągnik może być za mały aby podnieść większy... Tak więc jaki na górki? Czy to prawda że ciągany może się przewrócić? Czy większe prawdopodobieństwo jest że to np ciągnik z zawieszanym straci stabilność? 
    • Przez dobruchowskiYT
      Witam forumowiczów O jakiej szerokości roboczej agregat (nowy najlepiej Polskiej firmy lub taniej zagranicznej)  dałby radę uciągnąć ciągnik 140 koni, na głebokość około 25 centymetrów na ziemiach IV-V klasa, na większości płaskich pól? I jakiej firmy byście polecili taki Agregat ? Może jakieś ceny ? Niech wypowiedzą sie osoby posiadajace taki agregat z ciagnikiem 140-150 koni. Czy jest to wydajne ?  Czy może szybciej w takim wypadku będzie szla orka pługiem obrotowym 4x50 z prędkością 10km/h z głębokością 25 cm? Czekam na dyskusję i jakieś rady Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.