Skocz do zawartości
szy1993

kuhn espro 6000 opinie

Polecane posty

johniy861    13

dużo tych siewnikow w Polsce jeszcze nie ma ale ci co na testach mieli to niby chwalą

konstrukcja podobna do horscha czy vaderstedta więc myślę że się będzie maszyna sprawdzać

Edytowano przez johniy861

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marian20
      Witam. Mam zamiar kupić MF 6150 lub 6160. Niedawno sprzedałem MF serii 30XX. Miałem z nim sporo problemów. Na co mam zwrócic uwage podczas zakupu MF z tej serii aby się nie "wkopać". Chodzi mi o dokładna instrukcje po kolei jak spradzić stan techniczny ciagnika. Jakie sa elementy najbardziej awaryjne w tej serii? pozdrawiam
    • Przez baoo
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem
      Case 5150 lub 5140 . Czy znacie może kogoś kto ma na sprzedanie tego typu ciągnik lub jakieś namiary na handlarzy z okolic, a jak by to był jeszcze rolnik to juz w ogóle bajka. Okolice Kutna woj.Łódzkie do 100 km plus minus 50. Olx allegro itd. przejrzałem i objechałem. Nie raz są ukryte perełki jeszcze nie wystawione. ☺ Z góry dziękuję.
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich, Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej o używanej zgrabiarce claas liner 1550:
      -jakie macie opinie na jej temat,
      -jak z awaryjnością,
      -jak cenowo,
      -czy warto kupić takową czy inna?
    • Przez farmer0408
      Witam stoimy przed zakupem prasy zmiennokomorowej i interesują mnie wszelkie opinie na temat pras krone coprima i fortima nowych gdyż nie ma takiego sprzętu w okolicy bardzo dziękuję pozdrawiam.
    • Przez Bolek96
      Witam czy ktoś siał już odmiane kukurydzy MOROCK i SATIVO z Saatbau jakieś opinie zastrzeżenia ?