Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel656

Krone RoundPack 1250 MC ściąga na jedną stronę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
pawel656    21

Witam,

Mam problem z prasą Krone 1250, otóż  w czasie prasowania, po zrobieniu około 30 bel tego dnia, sterownik zaczął mi wariować i pokazywać ciągle na jedną stronę. No i przez to bele wychodziły nierówne jadąc zgodnie ze wskazaniami sterownika, a jadąc według wskazówek na prasie bele oczywiście były dobre, ale sterownik hałasował. Jaka może być tego przyczyna? 

pawel656    21

Tak na czujnikach. Zajrzałem tam i jeden z łańcuszków w jakiś sposób się naciągnął, że wcześniej dawał sygnał do sterownika. Jutro będę prasował ostatnią łąkę to się okaże czy to pomogło, ale powinno być ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    243

Daj znać czy coś się zmieniło.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez magik458
      Witam, ostatnio zakupiłem prasę Krone 130 i mam problem, otóż posiada ona 2 węże hydrauliczne (jeden do klapy a drugi do podbieraka), i po podpięciu do ciągnika (c-360) klapa działa dobrze ale podbierak opada od razu(jakby siłowniki nie trzymały lecz jest to raczej mało prawdopodobne żeby oba w jednym czasie padły) wydaję mi się że to wina rozdzielacza w ciągniku ale pytam was, może ktoś spotkał się już z taką sytuacją i może poprostu to ja robię coś źle? Mam jeszcze jedno pytanie, czy te wyznaczniki od zbicia oznaczają również poziom napełnienia komory??? Proszę o odpowiedź, z góry dzięki

• Przez Freeman10
      Witam. Pilnie potrzebuję pomocy w sprawie prasy Krone. Mój problem polega na zapychaniu się podbieraka. Prasa pobiera do komory trochę siana, a później to co pobierze zostaje w podbieraku, nie zostaje wciągnięte do środka - nie zależnie od tego jak gruby jest pokos, jaka jest prędkość jazdy. Prasa nie posiada rotora. Pozdrawiam.

Z tego wszystkiego zapomniałem podać modelu - KR-8-16
    • Przez rafalpop721
      Witam, mam pytanie do posiadaczy prasy krone 125. Moim problem polega na tym gdy chce zacząc owijanie sznurkiem to sznurek wychodzi z tych 2 roleg i sie zatrzymuje na tej prowadnicy. Wiec czemu sie tak robi????
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp