Skocz do zawartości

Polecane posty

romek6340    203
Napisano (edytowany)

Co się tak odrazu o wiek na starcie dziewczynę pytasz? Może jeszcze wagę do tego :D

Ps. Podała w profilu ile ma.

Edytowano przez romek6340

Marsjanek22    0

Co się tak odrazu o wiek na starcie dziewczynę pytasz? Może jeszcze wagę do tego :D

Ps. Podała w profilu ile ma.

Hej Roman,no bo wiek jest ważny po co mi ktoś 20 lat starszy ode mnie?no chyba tylko żeby sobie porozmawiać :D.No zauważyłem właśnie,że ma w profilu opisane :D

zetorki12    1932

Hej Roman,no bo wiek jest ważny po co mi ktoś 20 lat starszy ode mnie?no chyba tylko żeby sobie porozmawiać :D.No zauważyłem właśnie,że ma w profilu opisane :D

Ha , byś się zdziwił . Znam bardzo dobre małżeństwo , gdzie Ona nawet więcej niż 20 lat starsza , A po ślubie są też już z 18 . Także nie bądź taki pewny siebie . B)

michal8011    6
Napisano (edytowany)

Hahahah ludzie kobieta musi być młodsza od mężczyzny. Proste i logiczne. Jeśli jest inaczej to coś jest z gościem nie tak :D.

Edytowano przez michal8011

Marsjanek22    0

I tak wgl. nikt z płci przeciwnej się nie zgłasza to chyba nie ma takich dziewczyn młodszych tylko no już Panie nie pierwszej młodości (bez urazy)  B)

Ansja    309

I tak wgl. nikt z płci przeciwnej się nie zgłasza to chyba nie ma takich dziewczyn młodszych tylko no już Panie nie pierwszej młodości (bez urazy)  B)

Poproś księdza niech z ambony na kazaniu ogłosi ,że szukasz żony :P

To jesteś albo wybredny albo wymagania masz jakbyś był księciem z bajki lub supermenem :D

Kobiety są tylko trzeba wiedzieć jak do nich zagadac,siedzenie i biadolenie to dla tych +40 ;)

lordtimber    0

Wielkopolską? nieeeee... Zachodniopomorską, lub Śląską to jeszcze może i tak :)
PS. Witam wszystkich :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się