Skocz do zawartości
Marsjanek22

Kobieta 20+

Polecane posty

Marsjanek22    0

Co się tak odrazu o wiek na starcie dziewczynę pytasz? Może jeszcze wagę do tego :D

Ps. Podała w profilu ile ma.

Hej Roman,no bo wiek jest ważny po co mi ktoś 20 lat starszy ode mnie?no chyba tylko żeby sobie porozmawiać :D.No zauważyłem właśnie,że ma w profilu opisane :D

zetorki12    3449

Hej Roman,no bo wiek jest ważny po co mi ktoś 20 lat starszy ode mnie?no chyba tylko żeby sobie porozmawiać :D.No zauważyłem właśnie,że ma w profilu opisane :D

Ha , byś się zdziwił . Znam bardzo dobre małżeństwo , gdzie Ona nawet więcej niż 20 lat starsza , A po ślubie są też już z 18 . Także nie bądź taki pewny siebie . B)

ZETOR TEAM

michal8011    7

Hahahah ludzie kobieta musi być młodsza od mężczyzny. Proste i logiczne. Jeśli jest inaczej to coś jest z gościem nie tak :D.

Edytowano przez michal8011

Marsjanek22    0

I tak wgl. nikt z płci przeciwnej się nie zgłasza to chyba nie ma takich dziewczyn młodszych tylko no już Panie nie pierwszej młodości (bez urazy)  B)

Ansja    565

I tak wgl. nikt z płci przeciwnej się nie zgłasza to chyba nie ma takich dziewczyn młodszych tylko no już Panie nie pierwszej młodości (bez urazy)  B)

Poproś księdza niech z ambony na kazaniu ogłosi ,że szukasz żony :P

To jesteś albo wybredny albo wymagania masz jakbyś był księciem z bajki lub supermenem :D

Kobiety są tylko trzeba wiedzieć jak do nich zagadac,siedzenie i biadolenie to dla tych +40 ;)

miniola    0

Jestem ja. :) Ola, 23 lata. :) Nowa przy okazji na tym forum. Poszukuję dodatkowej wiedzy do egzaminów.

Milian    2

To staro się poczułam, bo ja już 26 wiosen zliczyłam u siebie...:oo.O

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Milian
      Witajcie,
      Szukam osób z województwa wielkopolskiego - najlepiej rolników 
      Kogoś, kto podzieli się swoją wiedzą na tematy rolnicze, a przede wszystkim osoby, z którą sympatycznie i wesoło będzie można spędzić czas wolny (także pesymiści i smutasy nie są zbytnio mile widziani ).
      Jest tutaj ktoś taki? Jeżeli tak, proszę o podanie powiatu i paru informacji o sobie.

• Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.