Zaloguj się, aby obserwować  
rexaw

claas dominator 56

Polecane posty

rexaw    0

posiadam ok 20 ha pod kose i zastanawiam sie czy 56 sobie poradzi jak jest z wydajnoscia tego clasa co mozecie o nich powiedziec? zastanawiam sie nad takim w ładnym stanie za 33tys 3.2 heder silnik perkinsa 4 2400mtg na zegarze? jakies spostrzezenia od użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

U mnie na wsi 56 obrabiał 100ha heder 3.6m dobre kombajny tylko ceny kosmiczne zarówno ich jak i części :) ja też szukam kombajnu już 4miechy i jeszcze nie spotkałem dobrego :) jak jest zadbany to bierz ale jeśli zaniedbany to odradzam... ja tma też mam 20ha i kupie new holland'a 15** z sieczkarką :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexaw    0

kupiłem wrzuce fotki moze jutro dałem 33.500 jest kabina półokrągła bez sieczkarni ale za to nie malowany ma kose sumachera jest z 1982 ale wyglada miło a szukałem go pól roku i przypadkiem znalazłem stare ogłoszenie z sierpnia jak go koles wystawił w neta jakis miesiac temu to było dzis nim przyjechałem silnik spoko brzmi niezle ogladało go 3 operatow bizonów i gdyby nie to ze byłem zdecydowany to którys by napewno go kupił

własnie nie wiem jak te czesci musze 2 pasy zmienic i sie dowiem co gdzie i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymi195
      Mam pytanie do posiadaczy megi, ile realnie hektarow w godzine wykosi zakladajac plon ok 6-9t
      Rozgladam sie za takim kombajnem i zalezy mi na rzetelnych informacjach
    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj