rexreed

odszkodowanie za sarny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rexreed    0

Witam :-)  Często czytam na forum ze rzepaki po zimie są zgryzione całkowicie przez sarny i jelenie, ciekawi mnie jaka wysokość odszkodowania udaje się wam uzyskać od kola łowieckiego. Mi zaproponowali 5 % uszczerbku w plonie czyli jakieś 150 kg. Jak to wygląda u was ?  pozdrawiam 

Pietras892    466

Zgadza się.Szkoda zachodu bo oni robią tak, że bez ciagania po sądach raczej się nie obejdzie.Inaczej jest w przypadku jak zniszczenia są takie że plantacja będzie orana. Wtedy jest trochę łatwiej

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez wojtek15gut
      witam
      Mam pytanie czy ktoś sieje swoje nasiona rzepaku i jak zaprawia. Jak tak to prosze o jakąś podpowiedź jak i czym zaprawić swoje nasiona
    • Przez Krakers16
      Witam :mellow: Zbliza sie zima a wiec czy ubezpieczacie swoj rzepak ? Jesli tak to w jakich firmach jakie sa ceny? i jakie pakiety wybieracie? Wgoloe to mam takie pytanie czy mozna teraz ubezpieczyc rzepak jakimis dwoma pakietami a wiosna na lato nastepnymi jesli tak to czy doplata bedzie obowiazywal dwa razy czy tylko raz?
    • Przez maniek10141
      Czy to już można pryskać rzepak na chwasty dwuliścienne???
    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha

mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:

pozdrawiam Zetor53400

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.