Skocz do zawartości
kozik2233

owijarka samozaładowcza Ursus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
kozik2233    0

Cześć wszystkim mam problem z owijarka jak w temacie gdyż jak pracuje ona na automacie to przy ostatnim obrocie cofa się stół przez co nie można prawidłowo wyrzucić beli. Czy może ktoś z was też ma ten problem i jakoś z tego wybrnął i może mi pomóc?   

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Harpa
      Powiedzcie mi opinie na tę owijarkę czy jest dobra czy zła
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam pytanie odnośnie tego czy dobrze założyłem folię  a także jakiej firmy polecacie folie 

• Przez zydor
      Coś mi zaczęło chodzić po głowie; w gospodarstwie jest jeden ciągnik z ładowaczem, sianokiszonki robię góra czterdzieści balotów rocznie i to jeszcze na dwa trzy razy - więc jednorazowo dziesięć  dwanaście sztuk, Klient dla usługodawcy ze mnie żaden, oczywiście ktoś tam przyjedzie i mi to owinie ale nie zawsze  wtedy gdy ja potrzebuję; wymyśliłem sobie owijarkę na silnik elektryczny od Babińskiego - mało tego, w tej chwili na olx jedna i cena koło 6kzł. Teraz pytanie zasadnicze czy jak kupię owijarkę stacjonarną jakąś tosię czy inną używkę ( można wyrwać nawet koło 3 tysi)  i postawię ja na równej nawierzchni to niesprzęgnięta  do ciągnika da radę owijać ( nie wywróci się itp); oczywiście zasilanie olejowe na przedłużonych przewodach będę podpinał każdorazowo - wiem jest to upierdliwe i dla Was niewygodne na dłuższą metę męczące ale czy owijarka niesprzęgnięta z ciągnikiem mechanicznie da radę owijać, zdejmuję i ładuję sam.
      pozdr
    • Przez Theprzemo205
      Witam! Panowie bardziej doswiadczeni powiedzcie mi jak podłączyć przewody hydrauliczne ( te od napedu) do c 360. Są dwa jeden oznaczony na czerwono a jeden na niebirsko. Pytanie glupie ale nie wiem jak a nie chce popsuć nowej maszyny.
    • Przez daniel1986
      Witam,
      Potrzebna mi jest owijarka do bel, nie interesuje mnie owijarka samozaładowcza bo i tak trasportuje bele na plac przed owinięciem, a owijarka samowyładowcza. w grę wchodzi tylko i wyłącznie nowa owijarka. Najistotniejszą kwestią jest to aby owijarka sama wyładowywała bele, wówczas czas owijania skróciłby się wyrażnie(ciągnik z turem załadowałby bele na owijarke i pojechał po następną w tym czasie bela by się owinęłą i leżała już na ziemi, wtedy kładziemy na owijarkę następną a zabieramy owiniętą i tak wkółko a z samą stacjonarną trochę się schodzi.....)znalazłem takie propozycje UNIA GROUP FALA L/2, Sipma TEKLA, KLARA Z-557,. Klara zapewne już będzie droższa. Bele są po prasie UNIA FAMAROL DF 120 1.8 VD, więc te po pocięciu ważą około 800 kg.Jeżeli ktoś zna ceny tych owijarek prosze o podanie ich. Macie jeszcze jekieś inne propozycje?Prosze o pomoc.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.