Skocz do zawartości
News
Michal456

Jak dostać się do wtrysków w jd 965

Polecane posty

Michal456    2

Witam!

Może ktoś mi podpowiedzieć jak się dostać do wtrysków w jd 965 bo nie wiem za bardzo jak się za to zabrać??

Z góry dziękuję za odp

Pozdrawiam 

Karol445    39

A co tam jest takiego trudnego? Bo chyba jest standardowo - odkręcasz śrubę, zdejmujesz podkładkę i wyrywasz wtryskiwacz. Co by tam było jeszcze ?

Uziu92    2335

wtryskiwacze mogą być pod pokrywa zaworów podobnie jak w mercedesie, wtedy trzeba zdjąć pokrywę.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam mam pytanie jaki luz zaworowy powinien byc przy kombajnie john deere 430 silnik 4 cylindry 
    • Przez michu20
      witam są tu posiadacze kombajnów John Deere t560 lub t670 z roczników ok 2009 i mógł by się ktoś wypowiedzieć na ten temat jak to chodzi na co zwracać uwagę przy oględzinach i czy pchać się w John deera czy claasa i jakie macie przebiegi w swoich kombajnach przez ile lat zrobione
    • Przez marek911
      Witam. Chcialbym zalozyc sobie cofanie przenosnika pochylego hedra. Widzialem ze w wersjach np 1075 wystepowalo to w oryginale. Na jakiej zasadzie to dziala? Moze ktos ma do sprzedania taki mechanizm
    • Przez cyś
      Witam, czy ktoś z forumowiczów miał, lub ma kombajn john deere 1055?
      Ponieważ planuję zakup takiego kombajnu, ale nie wiem czy pas płaski napędzający młocarnię (taki jak w załączniku) zdaje egzamin, czy nie ślizga się bądź nie zrywa?
      A także, z tego co zauważyłem, w kilku jd, które oglądałem heder ładnie podnoszą nawet na małych obrotach, ale z opuszczaniem jest gorzej, ponieważ bardzo szybko opadają. Czy może to być duża i droga w naprawi usterka?
      Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.