Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam wszystkich rolników mam pytanie 

Mam w c 360 koła z przodu r18 na 4 śruby i chciał bym zmienic te koła na szersze 

Pytanie polega na tym : 

Czy musze zmieniać czop i piaste czy da sie jakos inaczej założyc szersze koła 

Z góry dziękuje za odpowiedz :)  :)  :)  :)  ;)

seweryn20    784

Wywal czopy z 18-tek bo to dziadostwo i załóż takie jakie są w 16-kach. Mają o wiele mocniejsze ułożyskowanie a i sama felga jest lepiej przykręcona.

Do wymiany masz czopy i piasty. Możliwe ze sworznie zwrotnicy też jeśli są krótkie. Do 16-tek muszą być dłuższe bo czopy przykręcasz w dolnym wycięciu. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez suzuki18l
      witam, zapomniałem spuścić wodę na noc a był mróz, oczywiście woda zamarzła, wywaliło korki w głowicach, a teraz zobaczyłem że woda znikła z chłodnicy i poszła do oleju bardzo szybko , aż się wylewa przez bagnet, czy ktoś wie gdzie w środku najprawdopodobniej mogło pęknąć, czy możliwe że tuleja? 
    • Przez benyk123
      Siemanko. W moim ursusie ost myslalem ze padly akumulatory i z ciekawosci zmierzylem ładowanie które ciagle rosnie i dochodzi do 17V  Nw czemu tak ale regulator mam od poloneza jezpol 12v i pisze na nim 14.4V, jest on dobrze przymasowany i nw skad takie duze ladowanie  Czy przez takie ladowanie  mogłyby  paść  akumulatory? z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich uzytkowników agrofoto
    • Przez rolnik_na_renowce
      Mam do sprzedanie rozsiewacz do nawozów, rozrzut 15m w skrzynię spokojnie 600kg saletry wchodzi, rozsiewacz jest szczelny , dodaję do niego wałek odbioru mocy cena 1800zl okolice lublina nr 79301198
    • Przez Sadownikx2
      Mam takie pytanie dlaczego większość C360 kopci na czarno,szczególnie jak orzą albo robią coś w polu?
      Niektóre to tak kopcą,że... czarno jest?
      Nie mówcie,że to taki silnik,bo to nie prawda.
      Widziałem dwa egzemplarze C360 (nie 3-P) ,które nie kopciły nawet przy oraniu.
      Ktoś coś wie?
    • Przez Axd529
      Witam,zrobiłem remont silnika Ursusa c360 i założyłem termostat,chciałbym się dowiedzieć przy jakiej temperaturze się otwiera żeby woda krążyła w chłodnicy.
      Obecnie ciągnik w sobotę pracował na biegu jałowym bo jest na dotarciu 2 godziny i się nie otwożył chłodnica była u góry ciepła na dole zimna dodam że zalany płynem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.