Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jak w tytule problem z sprzegłem zgrzytały mi bardzo wszystkie biegi i wom   rozjechałem ciagnik wymieniłem tarcze  I i II stopien i uszczelniacze a wałkach sprzegłowych lecz nadal to samo regulacja jedynie pomogła do włanczanie wałka wom lecz biegi nadal zgrzzytaja i to wszystkie prosze o pomoc?

wyczytałem o czyms takim na forum (prawdopodobnie łożysko na wałku sprzęgłowym ) jak to  zdjagnozowac ?

juz roaz rozpołowiłem łozysko oporowe ok łozysko w kole zmachowym od wienca tez ok wałki sprzegłowe chodza lekko brak juz wariantow do sprawdzania

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    267

Moze wyrobił ci się wałek sprzęgłowy i po wciśnięciu tarcza nie cofa się i nie do końca rozłącza. To jest  tak często przy grubym frezie,,  a taki ma MF.

Rozwiązanie to jeszce raz rozebrać lekko podpiłować frez na końcu walka i nasmarować smarem .

dostałem sie do skrzyni zdjołem kolumne i sprawa ma sie tak. Po wcisnieciu sprzegła tryb w skrzyni sie zatrzymuje od pierwszego stopnia a od drugiego wytraca predkosc ale delikatnie sie kreci i stad tem zgrzyt biegów  Jak przytrzymam tryb drugiego stopinia łapkom  to biegi wchodz ok   na tym trybie nie ma mocy ale delikatnie sie kreci co jest tego powodem łozysko w kole zamachowym  ok?

Napisano (edytowany)

ruch wałka jest tylko taki jak przenosi  lozysko w kole zamachowym od rozrusznika  jak to zblokowac by nie miało tego obrotu

Edytowano przez bogusKIESZEK

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.