Krzysztoflewandowski36

plug obrotowy naud

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Plug
Napisano (edytowany)

Witam kolegow.powiedzcie mi czy ktos z was posiada plug obrotowy naud?ja mam taki problem Bo podczas obrotu kolo sie nieodwraca I pytanie dlaczego?

post-196319-0-57028600-1493631899_thumb.jpg

Edytowano przez Krzysztoflewandowski36

extrabyk    2638

Wygląda na to,że ten zatrzask, który siedzi w rowku powinien w czasie obrotu pod wpływem własnego ciężaru opaść i uwolnić koło. Po obrocie na drugą stronę zatrzask blokuje koło w nowym położeniu. Sprawdź czy coś nie blokuje tego zatrzasku i czy jego powierzchnie stykające się z wycięciem w które wchodzi nie mają jakiś zadziorów bo to może taż blokować.

AlaCapone    5006

Obrót powinien dokonywać się dość energicznie. Prawdopodobnie coś blokuje zatrzask, może ktoś zastosował twardą sprężynę nad nim.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baldek
      Witam,chciałbym zakupić pług marki Agro Tom z Pogorzeli model DSH 5 obrotowa na zabezpieczeniu hydraulicznym ,ma ktoś, polecacie???
    • Przez dawidek223
      Witam, zastanawiam się nad kupnem pługa 4 skibowego używanego będzie współpracował z pronarem 82A i czy warty jest on tych pieniędzy ten pług dobry materiał?czy dobrze będzie krył? Kupić ten pług czy dac sobie spokój?
      2000 rok produkcji pługa
      https://www.olx.pl/i2/oferta/plug-unia-grudziadz-4-skibowy-atlas-azurowy-zabezp-sprezynowe-CID757-IDqF1ch.html#:8c28eabfcb
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
    • Przez Kris6265
      Witam Wszystkich. Zamierzam kupić pług 3 skibowy obrotowy. Zastanawiam się nad kverneland , lemken lub rabewerk. Nie wiem którego z nich wybrać? ponieważ nigdy nie miałem styczności z ww pługami, więc bardzo proszę o doradę . Jeśli chodzi o odkładnice to  waham się którą wybrać ażurową czy pełną ? W dodatku pługi które  oglądałem były w podobnych cenach a różniły się odkładnicami. Dodam że ziemię mam dosyć ciężkie ale nie wszystkie. No i kwestia siłownika wywrotu pługa , lepszy na jeden wąż czy na dwa?  Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.