tomas318

Naprawa siłowników

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

ursusek94    15

naprawiasz siłowniki czyli co z nimi robisz? Bo uszczelnić to sobie mogę sam, ale jak jest tloczysko zgiete to wyprostujesz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NABUCH
      Witajcie,
      Od jakiegoś czasu przymierzam się pod zakup tura.Trochę myślałem nad ładowarką ale nie wykorzystałbym jej możliwości. Zdecydowałem się na coś 2 sekcyjnego . W mojej okolicy mam dostęp do turów z firmy Wol-met z okolic Rawicza.Dzisiaj oglądałem u znajomego tura 1(2 sekcje) zamontowanego na 330. Ogólnie wygląda na dosyć mocnego chociaż konstrukcyjnie jest to standardowy tur bez żadnych wodotrysków. Znajomy ma go od wiosny więc nie może powiedzieć za dużo o niezawodności .Czy ktoś posiada taki tur ? Jakieś opinie? Pracy raczej dużo nie będzie miał głównie obornik i odśnieżanie + jakieś inne pierdoły. Druga moja prośba do Was to jakieś inne propozycje bardziej sprawdzonych turów . Prosiłbym o podanie cen jeżeli ktoś kojarzy ile kosztują(2 sekcje widły + łyżka)Warto dawać 10 tys zamiast 5 za tura markowego ? Myślałem jeszcze nad 3b z Hydrametu ,At-5 z Hydrometu , ł-107 z agromaszu... tylko wszystko wyjdzie pewnie ponad 10 tys. Polecicie jeszcze coś innego ? Może jakieś namiary na konkretnego dilera u którego można kupić coś dobrego w lepszej cenie niż na allegro.
    • Przez rumekcfc
      Witam.
      Chciałbym sie dowiedziec jaka opinie macie na temat tego ladowacza czolowego? Kupil ktos ten ladowacz w ogole?
    • Przez manYki
      Witam. Posiadam New hollanda td5050 i planuje kupic do niego tura. Ma on robic codzienne zeczy w gospodarstwie typu
      przewoz bel itp. Jakiego mam kupic najlepiej? myslalem o metal-fach ale podobno to bardzo slaby tur. z gory dzieki
    • Przez Bumber19
      Witam orientuję się ktoś jakie ceny są za tury John Deere?
    • Przez mx_racer
      Witam. Chce kupić łyzko krokodyl do Ursusa 914. Najlepiej gdyby był 2m. Mam pare klatek i przy wybieraniu obornika dobrze gdyby był na szerokość ciągnika. No ale tak czytając starsze tematy analizując słyszałem ze 2m to za dużo na ciągniki 80-100 konne. Głownie słuzył by on do wybierania kukurydzy i przywozu bel sianokiszonki. Wybieranie obornika tylko z klatek raz na jakis czas, nie będę nim ładował na rozrzutnik. No i przeglądajac olx wpadł mi w oko Wolmet ponieważ wydaje się on dużo płytszy niz sanarol przy tej samej szerokości. Nie ma u mnie w okolicy tego zeby obejrzec gdzies blisko a jechac iles km zeby zobaczyc kawałek łyzki bez sensu. Uzytkuje ktos 2m z ciagnikiem 80-100km. Jak to sie sprawdza?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj