Skocz do zawartości
Fugeo

Claas ares 657 panel w słupku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Fugeo    16

Witam

Mam pytanko, co może być przyczyną tego, że panel / wyświetlacz po prawej stronie w kabinie raz podświetla ikonki a raz nie chodzi mi m.in o blokadę tylnego mostu, napęd, wom. Mechanicznie wszystko działa bez zarzutu.

rabit500    2

Zaśniedziałe piny lub zimne luty. Wyciągnąć potraktować contact sprayem potem lupa w dłoń i jazda w poszukiwaniu luźnych lutów. A jeśli to nie pomoże to szukać przerwy w zasilaniu.

Fugeo    16

Masz na myśli styki w bezpiecznikach? Jeśli tak to te za oparciem siedzenia pasażera czy w podsufitce?

Wiadomość z agroFakt.pl

rabit500    2

Miałem bardziej na myśli styki bezpośrednio w panelu od podświetlenia. bo jeśli fizycznie funkcje działają to główne zasilanie do sterowania jest. więc racej nie jest to wina bezpiecznikow. Ale od nich można zacząć bo to najprościej i naj łatwiej. Profilaktycznie możesz prysnac na wszystkie bezpieczniki. Jeśli masz rozpiske to zwróć uwagę szczególnie na bezpieczniki podświetlenia kokpitu.

niepokorny    3

Mu chodzi nie o podświetlenie całego wyświetlacza tylko poszczególnych kontrolek.

Sprawdź zasilanie na wejściu i masę. Mogą być winne same diody.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Mam kilka pytań odnośnie skrzyni biegów z rewersem elektrohydraulicznym w claas celtis:
      1. Czym może być spowodowane to, że przy używaniu nożnego sprzęgła i ruszaniu do tyłu sprzęgło "bierze wyżej" i gwałtowniej niż przy ruszaniu do przodu?
      2. Czy kalibrację sprzęgła/skrzyni w celtis 446 da się wykonać bez podpinania komputera?
      3. Co jaki okres powinno się wykonywać kalibrację?
    • Przez Bartek234
      Jaką ma szerokość całkowitą heder którego szerokość  robocza  wynosi 3.6m
    • Przez tomb2
      Może coś o nim konkretnego powiecie jak sie sprawuje i ogólnie na temat tej serii :lol:

Najbardziej interesowałoby mnie jakieś info o 426
    • Przez sebek1981
      Od nowego roku ,nowy Claasik
      Z tego co wiem będzie jeszcze jeden nowy model
    • Przez Fugeo
      Cześć wszystkim
      Chciałbym się zorientować ile może kosztować złożenie przedniego TUZa oraz ile może kosztować taki TUZ. Może być używany. Ciągnik to Claas Ares 657 ATZ