Skocz do zawartości

Polecane posty

wujo_usiu    0

Witam , kupiłem Mesurol do zaprawy kukurydzy , w jakiej dawce go stosować , jest on proszkowany w 1 kg opakowaniu , taki jak na zał obrazku.

post-215918-0-37665600-1493117525_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    56

Przeciez nie mozna kupic prawdziwego mesurolu. A i prawdziwy jest w plynie wiec nie wiem co ty kupiles.

malorolny121    25

A nie zauważyłeś kolego że ten jest włoski mesurol a tam jest używany do oprysku winogrona przeciwko ptakom i kupuje się bez problemu . Jak można wiedzieć po ile kupowałeś.

the1mati1    45

U mnie mają w okolicy ale tak nie oficjalnie za ok 250zł na 100kg ziarna

i jak doszliście w jakich ilości mleko i woda i jakie mleko chude czy tłuste

bo musze zaprawic kukurydze

malorolny121    25

2l mleka od krowy + 3l wody na 1,5 kg . Mniejsza dawka  cieczy to zapychała się dysza w opryskiwaczu plecakowym bo tym pryskałem QQ

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bialy2005
      kukurydza wyglada tak http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18475 ( zdjecie pożyczone z galeri dla zobrazowania) przed siewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jescze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens??? Co roku o tej poże pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez LeXXus44
      Witam,
      Powoli czas wyciągać kombajn i szykować po zimie do nowych zbiorów. 
      Jak co roku przezbrajam kombajn z kukurydzy na zboże. Zajmuje to trochę czasu i chciałbym się dowiedzieć, czy elementy z kukurydzy można zostawić na koszenie zbóż i rzepaku?
      Klepiska to wiadomo z kukurydzy raczej się nie nadają, ale fartuch (na kukurydzę mam wzmocniony) i listwę przed klawiszami (do zboża mam w kształcie dachówki - rybiej łuski wyciętej z blachy, a do kukurydzy z prętów) można chyba zostawić?
      Koszę rocznie około 200 ha zbóż łącznie z rzepakiem i 200 ha kukurydzy, więc tak 50/50. 
      Jak uważacie?
    • Przez PRNH1
      co to za robak bo żre moją kukurydze