Skocz do zawartości
piotreq8111

John 3350 hydraulika problemy

Polecane posty

piotreq8111    138

Witam wszystkich, mam taki problem: po włączeniu "żółwia" podnośnik nie podnosi i nie można skręcić kołami, jak przygazuję to jako tako to chodzi. Na "zającu" chodzi w porządku wszystko. Opada też podnośnik jak skręcam kierownicą i np obracam pług. Jak kipruję przyczepę to daje radę tylko na wysokich obrotach i aż cała przyczepa drży i wąż od hydrauliki skacze. Olej jest nowy Shella filtry też nowe, siatkowy wyczyszczony. Dodam że przednia pompa mocno hałasuje, chwilami tak napieprza jakby miała się rozwalić. Ja obstawiam jakąś nieszczelność na hi-lo albo słaba pompa wewnętrzna. A i jak przełączę na "żółwia" to coś mi cyka w kabinie jakby jakiś przerywacz od kierunków. Może cwany poprzedni właściciel odłączył kontrolkę od ciśnienia w skrzyni bo ona mi nie świeci mimo, że żarówka jest nowa. Czekam na wasze koncepcje.

podlach93    2

no chyba nic innego jak "pokaż kotku co masz w środku" najpierw jeszcze zmierz sobie ciśnienie mikro pompki z prawej strony na pokrywie górnej  skrzyni wykręć korek i wkręć zegar 1/8 cala gwint i wszystko będzie jasne. ale albo pompka w d..... albo nieszczelność między blokami bądź na połączeniach rurek. ew. zdemontuj tą górną pokrywę i w te rurki podmuchaj powietrzem zobaczysz czy gdzieś nie bombluje w skrzyni

zoxim    9

mam 3140 i podobny problem tylko że na zimnym oleju jak się rozgrzeje to jest lepiej

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

Jak cyka to przerywacz i powinna mrugać duża kontrolka od awaryjnych no i powinna palić się kontrolka ciśnienia w skrzyni. Napewno masz nieszczelność gdzies na hi-lo. Jak by padnięta była mikropompa to by zająć się wyłączal a tu masz na odwrót. Uszczelnienie kosza i przy okazji wszystkiego po drodze i będzie spokój.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vrn
      Witam
      Po wymianie uszczelki pod głowicą zabrałem się za ustawienie zaworów. Zacząłem ustawiać tak jak instrukcja mówi czyli pręt w obudowę i koło zamachowe, pierwszy tłok w górze. Ustawiłem na 0.20 i obróciłem wałem szukając drugiego otworu, ale go u mnie nie ma. To zaznaczyłem kreską na kole pasowym i obróciłem o 180 stopni. Drugi tłok w górze zawory zamknięte i ustawiłem tak samo. Problem przychodzi wtedy gdy odpalę to zaraz robi się duży luz na każdym zaworze. Kilka razy próbowałem i ciągle to samo. Dodam, że śrubki od ustawiania luzu są ok i gwinty mają dobre. Coś robię źle? 
    • Przez Jarek22B
      Witam
      Ostatnio trochę remontowałem swojego 5245 głównie nowe uszczelniacze i drobne rzeczy. Niestety po remoncie coś mi zgrzyta i i czuję drżenie/wibracje z lewej strony podłogi (jak dźwignia od przedniego napędu). Te zgrzytnięcia są co pewien czas - mam wrażenie że jak ciągnik jedzie pod górkę (nawet ta małą) - ale mogę się mylić bo boję się więcej jeździć.
      Miał ktoś coś podobnego? Jakieś wskazówki?
      Dodam że ściągałem dekiel ze skrzyni i wymieniłem bezpieczniki oraz rozbierałem przystawkę od przedniego aby wymienić uszczelniacze. Niby wszystko złożone prawidłowo ale jakiś problem jest. Nie wykluczam tez usterki bo Zetorkowi stuknęła 30-tka.

• Przez maciej_zubek
      witam co moglo sie stac z  walkiem  wom  malo mocy ma 

• Przez Akardin
      Witam , mam pewien problem , kombajn dostaje wibracji (az macha kabina przód tył ) podczas włączenia samej młocarni problem nie występuje natomiast jak załozyłem wszystkie pasy i włączyłem wszystko , sita podsiewacz wytrzasacze to powyzej 1000 obrotów na bebnie dostaje takiego jakby to powiedziec machania ze az macha całym kombajnem przod i tył , w czym może być problem może cos doradzicie ?

PS i jeszcze jedna sprawa jest moze jakies ustawienie wysokosci podnoszenia gdyz sama gardziej podnosi do samej góry natomiast z hederem słychać takie stukniecie i wyzej nie idzie tylko sprezyny na tlokach sie cofaja.
    • Przez Plamson2
      Mam problem z przednim napędem w masseyu fergusonie kiedy chcę go załączyć  nie wyskakuje żadna kontrolka   napęd też się nie załącza niech ktoś mi podpowie co może być przyczyną

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.