Skocz do zawartości

Polecane posty

gregor11    0

Witam

Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?

Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.

Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.

Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda

i się spisuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Witam
      Mam pytanie do użytkowników ursusa 3512. Czy ktos z Was sie orientuje czy jest mozliwosc przerobienia reduktora od hydrauliki, zeby nie trzeba było za kazdym razem przełączac dzwigni pod siedzeniem do działania podnosnika albo wyjsc hydraulicznych? Rozwiazanie standardowe z taki przełaczaniem jest szczegolnie niewygodne podczas łądowania bel podnosnikiem masztowym zaczepianym na tył ciagnika.
    • Przez krystiano35
      Witam ,
      Mam takie pytanie czy po wymianie wału korbowego na nowy w U 3512 trzeba ustawiać na pompie wtryskowej nowy kąt wtrysku ?
      Bo ustawiłem na fabrycznych znakch i traktor dymi jak trące po gazie lub jak ma bardzo małe obciązenie.
    • Przez szmergiel
      Bardzo prosze o info gdzie moglbym dostaz zamkikompletne z klamkami do kabiny zamosc 97r.ursus 3512.na agromach w okolicy nie maja i nie miela a rzemioslo nie pasuje .W necie nie moge znalesc firmy co produkowala te kabiny a na tabliczce moge odczytac tylko zamosc i POM.Gdyby ktos mial jakas wiedze na temat to prosze pomuzcie :blink: Zaznacze ze jest to ta kabina z cienkim bialym dachem i z klamkami nie na wcisk guzika otwiranie tylko tak jak zykle gor dol.Z gory dzikuje za pomoz
    • Przez ciapekc328
      Od czego zacząć remąt ? Wie ktoś coś na ten temat
    • Przez BooLoo
      Witam.
      Mój kolega posiada Ursusa 3512. Niedawno jadąc pod górke użył blokady mechanizmu różnicowego. Wtedy coś strzeliło. Prawdopodobnie poszły tryby. Wczoraj mieliśmy zabrać sie do pracy nad nim jednak kumpel zgubił gdzieś katalog ze schematem. I tu pojawia sie moja prośba czy mógł by ktoś przysłać skan z katalogu Ursusa (chodzi mi o sam tył ). I czy w ogóle ktoś kiedyś naprawiał takie rzeczy w tym Ursusie ?
      Z góry dzięki za pomoc .