Merlinko

Pottinger CAT 315

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gotchisc    53

powiem tak Jelonek powinien dać radę, a kosiarki są w miarę wydajne i nie sprawiają większych problemów z tego co słyszałem opinie

Wiadomość z agroFakt.pl

Merlinko    5

Jakoś jestem pesymistycznie nastawiony do kosiarek dyskowych , podobno bardzo awaryjne i na moich zakamienionych ziemiach sie szybko rozleci ;)

AlaCapone    5003

Tak z ciekawości zapytam: dlaczego kosicie ziemię a nie trawę?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Merlinko    5

co masz na myśli pytając czemu kosimy ziemię a nie trawę ? wypowiedz się dokładniej kolego :)

AlaCapone    5003

Bo nie mam pojęcia, jak zakamieniona ziemia wpływa na koszenie trawy. Odpowiednie ustawienie kosiarki do warunków panujących na polu/łące minimalizuje uszkodzenia kosiarki, chyba że są to kamienie o średnicy 15-20 cm.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia

• Przez peterson
      Cześć, potrzebuję rozrusznika do kosiarki Tecumseh OHV 120. Numery porównawcze: 37425, 36914. Wiem, że mogę sam na necie poszukać(mam kilka ofert na oku, ale może macie coś tańszego) małe mam w tym doświadczenie i proszę Was o pomoc w znalezieniu oferty w jak najniższej cenie. Jak macie jakieś dobre oferty to podeślijcie w komentarzu, pozdrawiam i z góry dzięki !
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 

• Przez buszek
      Witam , Panowie zamierzam zakupić  kosiarkę rotacyjną  1,35 TAD_LEN
       https://www.olx.pl/oferta/nowa-kosiarka-rotacyjna-gwarancja-transport-cala-polska-CID757-IDtSd6n.html#6ab6e67e28  
      Jakieś  opinie? Kupował ktoś  od nich ? 

U tych zamówiłem niestety chyba odrzucę  zamówienie ponad 3 tygodnie oczekuję  zwlekają  ciągle a to kierowcy nie ma a to święto 
      https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-rotacyjna-bebnowa-1-35-bebnowe-4-noze-transport-kraj-nowa-CID757-IDuv0U5.html#6ab6e67e28 

z góry dziękuję za odpowiedz 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.