Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
Korpi    0

Witam,

Planuję kupić opony do c-360 tj. 14.9-28 i chciałbym zapytać co polecacie. Interesuje mnie raczej niższa półka. W gre wchodzą takie marki jak Trayal, BKT, Kabat, Cultor czy Petlas.  Proszę o opinie o tych produktach oraz podzielenie się doświadczeniem.

rafal1989    812

Ja w C335 misłem Petlasy i powiem że super sie trzymały ;)

<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez luki1993
      Witam potrzebuje pilnie instrukcje do prasy deutz fahr gp230 albo 250 jesli ktos posiada prosze podeslac na na adres.   lukasz.kepka@o2.pl z gory dziekuje
    • Przez wow
      Pilnie poszukuje katalogu części kosiarki rotacyjnej czeskiej ZTR 165
    • Przez andrewk
      W poprzednim sezonie prasa dała mi popalić i zerwałem kilka razy dwa łańcuchy napędowe. Z tego co wczytałem z katalogu jak i z oznaczeń łańcucha są to łańcuchy calowe 80H o długości jeden 100 ogniw, a drugi 60. Coś w granicy 6m łańcucha. I teraz pytanie co wybrać aby był w miarę wytrzymały no i najważniejsze przelicznik cena jakość był w miarę ok  Na szybko aukcje z alledrogo :

https://allegro.pl/listing?string=łańcuch 80h&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-3-0328

Jak widać można kupić po 50zł za metr jak i po 200zł. Miał ktoś styczność z tymi tanimi łańcuchami ?
    • Przez DariuszRobertWasilewski
      Szukam części do Universal u-453 lub złomowiska na którym taki ciągnik może się znajdować 
    • Przez wloczykij
      Witam, 

Od paru dni cieknie mi połaczenie szybkozłączne, przyczyną jest przerwany oring w gnieździe żeńskim, gniazdo typowe euro - takie jak w załączonym zdjęciu. Postanowiłem zakupić nowy oring, no ale właśnie - stary jest pociety, poza grubością nie moge zbytnio zmierzyć średnicy a internet niewiele mówi na temat zamiennych oringów, znalazłem jedynie coś takiego: http://agromer.pl/ogolna-oring-20-29x2-62-nbr,c2,p2285,pl.html, jednak nie jestem pewien czy to to.  
      Zastanawiam się czy posiada ktoś zwymiarowane dokładnie ile powininien mieć ten oring tak by zakupić go na allegro? Strasznie niewiele na ten temat w internecie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.