Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Korpi    0

Witam,

Planuję kupić opony do c-360 tj. 14.9-28 i chciałbym zapytać co polecacie. Interesuje mnie raczej niższa półka. W gre wchodzą takie marki jak Trayal, BKT, Kabat, Cultor czy Petlas.  Proszę o opinie o tych produktach oraz podzielenie się doświadczeniem.

rafal1989    812

Ja w C335 misłem Petlasy i powiem że super sie trzymały ;)

<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Grz3g0rz
      Witam,
      Ostatnio w moim rozrzutniku UNIA TYTAN 7 cieknie olej z przekładni adaptera. Aby usunąć usterkę musiałbym otworzyć przekładnie, lecz potrzebowałbym jej schemat (którego nigdzie nie umiem znaleźć), aby wiedzieć czego się spodziewać i jak się za to zabrać. Niestety do rozrzutnika mam jedynie instrukcje obsługi. Więc gdyby ktoś był w posiadaniu katalogu części, bardzo bym prosił, aby podesłał mi zdjęcie tego schematu
      Pozdrawiam
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupiłem ostatnio ciągnik i w skrzyni mam zalany taki olej , ktoś wie co to za olej i ewentualnie co można dolać aby się nie zważyło . jakich parametrów .. z Góry dziękuje .

• Przez DariuszRobertWasilewski
      Mam problem z zakupem czesci do Universal u - 453 jeśli ktoś wie skąd można sprowadzić lub zakupić czesci proszę o linki adresy lub tel 

• Przez michalzetor93
      Jak poprawnie zamontować łożysko samonastawne z pierścieniem mimośrodowym ? Nigdy nie montowałem takiego łożyska i dlatego pytam.
    • Przez andrewk
      W poprzednim sezonie prasa dała mi popalić i zerwałem kilka razy dwa łańcuchy napędowe. Z tego co wczytałem z katalogu jak i z oznaczeń łańcucha są to łańcuchy calowe 80H o długości jeden 100 ogniw, a drugi 60. Coś w granicy 6m łańcucha. I teraz pytanie co wybrać aby był w miarę wytrzymały no i najważniejsze przelicznik cena jakość był w miarę ok  Na szybko aukcje z alledrogo :

https://allegro.pl/listing?string=łańcuch 80h&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-3-0328

Jak widać można kupić po 50zł za metr jak i po 200zł. Miał ktoś styczność z tymi tanimi łańcuchami ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.