Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
Korpi    0

Witam,

Planuję kupić opony do c-360 tj. 14.9-28 i chciałbym zapytać co polecacie. Interesuje mnie raczej niższa półka. W gre wchodzą takie marki jak Trayal, BKT, Kabat, Cultor czy Petlas.  Proszę o opinie o tych produktach oraz podzielenie się doświadczeniem.

rafal1989    812

Ja w C335 misłem Petlasy i powiem że super sie trzymały ;)

<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez wojdabr
      Poszukuje przekładni do siewnika kverneland vicon Rs xl , prawa strona ! Szczególnie chodzi o obudowę aluminiową
    • Przez filp3090
      witam  mieszkam niedaleko oleśnicy ( dolnośląskie  ) i mam zamiarzrobi sobie bronę talerzową i teraz mam pytanie , gdzie produikują , albo gdzie jest hurtownia części do talerzówektypu talerze łożyska  osłony na łożyska itp . części na ramę to nie  jest problem bo wiem gdzie sprzedawają taki kątowniki profili płaskowniki itp.

odrazu dziękuję za pomoc.

• Przez DYWI
      Zdobyłem taki oto siłownik :

Czy ktoś się z takim dodatkiem widocznym nad siłownikiem się spotkał ???
      Co to po co to ???
      Robię z niego łuparkę do słupków dębowych 2,5m jak i do kominkowego .

Zostawiać to czy wywalić i bezpośrednio się podłączyć ???

• Przez avanttura
      Potrzebuję przekaźnik wom.  ze sprzęgłem. do rozrzutnika 6-cio tonowego (Jeantil) z dwiema walkami spiralnymi i posuwem mech.
      Jaką wartość Nm  w przybliżeniu powinno posiadać sprzęgło przekaźnika  ,może ktoś ma podobny?

• Przez Artur-1990
      Witam mam pytanie gdzie mogę dostać części do rozsiewacza lej patrzyłem w tym internetowych sklepach ale tam nie ma wszystkiego co chce może zna ktoś sklep gdzie kupie wszystkie części.
      Może ma ktoś na sprzedaż z jakiegoś niepotrzebnego rozsiewacza części do lejka ?