Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
Korpi    0

Witam,

Planuję kupić opony do c-360 tj. 14.9-28 i chciałbym zapytać co polecacie. Interesuje mnie raczej niższa półka. W gre wchodzą takie marki jak Trayal, BKT, Kabat, Cultor czy Petlas.  Proszę o opinie o tych produktach oraz podzielenie się doświadczeniem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek648
      Witam
      Jestem w trakcie remontu opryskiwacza Pilmet ŚLĘZA-1002, naprawa  ramy nośnej, pomp, przewodów, itp, itd. Okazało się też że trzeba wymienić jedną z opon tzw."balonówek". Jako że sprzęt już trochę wiekowy jeździł na starych oponkach STOMIL z oznaczeniem 10x15.
      Postanowiłem więc zamówić oponkę na Allegro, wpisując rozmiar 10/75 15.3 wyświetla się mnóstwo opon, zamówiłem więc oponę Stomil Poznań 10/75 15.3, sądząc że będzie to dokładnie to czego potrzebuję. http://allegro.pl/opona-10-0-75-15-3-am21-12pr-stomil-10x15-i5890837952.html 
      Opona przyjechała bardzo szybko, lecz radość trwała krótko! Gdy tylko przystawiłem nową oponę do starych okazało się że jest o kilka centymetrów niższa od starych opon  , oraz rozmiar balona opony jest również mniejszy.
      Pytam się więc was jak to naprawdę jest z rozmiarami dzisiejszych opon, czy są one odpowiednikami opon z czasów PRL czy to całkiem inna bajka? :wacko: 
    • Przez Matias107
      Witam wszystkich. Mam problem z koparka Volvo EC450. Mianowicie muszę wymienić silnik bo stary sie posypał (panewki na wale poszły) . I teraz rodzi sie moje pytanie czy silnik musi byc dokładnie od tej samej maszyny czy moze byc inny ? Jeśli może być inny to jak go szukać? Jak sprawdzić czy dany silnik będzie pasował do mojej koparki ?  Podaje nr silnika TD122KKE 
      a koparka to Volvo EC450v01789
    • Przez akaku
      Wię może ktoś czy w Kujawsko-Pomorskim jest jakiś złom z maszynami rolniczymi, dokladnie chodzi mi o jakieś ciągniki rozbiórkowe co by było można wybrac z niego jeszcze kilka częsci
    • Przez darkoe
      Witam. Poszukuje części do wyżej wymienionej sieczkarni. Objechałem okoliczne sklepy i nigdzie nie mogę nic dostać (pochodzę z okolic Turku). Do producenta tych maszyn nie można się dodzwonić. A chodzi o nową ostrzałke i parę innych drobiazgów. Może ktoś z af wie gdzie szukać takich części? Za pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam
    • Przez kzarczyn
      Witam
      Zabrałem się za remont śrutownika i na wale obudowy łożysk mają uszczelnienia filcowe.
      Niestety nie da się ich zastąpić silikonowymi gdyś siedzą w podtoczeniu.
      Na rynku nie ma uszczelniaczy filcowych jako takich są tylko dedykowane do konkretnych urządzeń.
      Akurat do tego śrutownika nie ma, jest z lubelskich zakładów więc zakładam że jakiś mało popularny.
      Potrzebuję uszczelniaczy o wymiarach 38x50x5 i 32x44x5
      Jest jakiś odpowiednik czy tylko rzeźba?
      Znalazłem jeszcze sznur z którego można zrobić taki uszczelniacz.
      http://agromet-monki.pl/mlocarnia-odrzutnik-slomy/11822-0001773090kr-1773090kr-sznur-filcowy-obudowy-5-x-7-x-1400.html
      Podobno trzeba go zamoczyć w gorącym oleju i dopiero zakładać. Robił ktoś tak kiedyś?
      Proszę o wszelkie info jak sobie poradzić z brakiem uszczelniaczy filcowych w handlu.