Skocz do zawartości
Thorod

Rozwadniacz Hardi commander

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Commander 7000
Thorod    2

Witam mam drobny problem z rozwadniaczem, gdyz nie wiem jak zrobic zeby wciagał wode do zbiornika. Bo jak narazie tylko napełnia a przekrecajac roznie nie wciaga jej. Jeśli ktoś sie zna na tych zaworach to załaczam zdj. Z gory dziekuje :)

post-149724-0-30475900-1490979317_thumb.jpg

post-149724-0-47450200-1490979357_thumb.jpg

Edytowano przez Thorod

celtis    7

Jak napełnia rozwadniacz to znaczy że za niskie obroty, daj na wałku ponad 400 to będzie wciągać :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dereniek
      Witam chcialbym sie zapytac jaki opryskiwacz będzie odpowiedni do fergaja 255 chcialbym kupić nowy cena do 2500 zł beczka min 400 litrów dodam jeszcze ze bedzie on pracowal z mf 3060 ale rzadko kiedy podajcie swoje propozycję 
    • Przez wojtek8045
      ma ktoś opryskiwacz z firmy Demarol z Solca Zdrój ??
      jestem zainteresowany zakupem
      dość przystępna cena za 400l / 12m 2300zł + transport gratis
      stabilizacja, potrójne końcówki

opryskiwacz chodziłby na 10h areale
    • Przez Skiner
      Witam, chciałbym poznać opinie co do opryskiwaczy stanimpex, interesuje mnie opryskiwacz 1500l-2000l hydrauliczny ciągany polowy.

• Przez TheEnd
      Cześć,  wpadło mi w ręce takie coś jak na zdjęciach, że tak powiem za flaszkę
      Pompa w stanie agonalnym ale może coś z tego będzie, generalnie woda w oleju (emulsje korkiem wyrzuciła) i ktoś ją z wodą zostawił,  więc się rozmraża. 
      Ktoś może wie co to za opryskiwacz i jaka to Pompa? 

• Przez mf25
      Mam problem w Krukowiaku z główny elektrozaworem  przy włączaniu na pryskanie guziczka w komputerku nie otwiera sie wogóle , albo otworzy się na małe cisnienie i leci mniejsza dawka albo po przejechaniu np. 10m dopiero leci te 200l/ha . Musze kilka razy poklikać by się włączył , Jakieś porady?