Skocz do zawartości
Wojtek026

pronar pt606 czy warto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
Wojtek026    9

proszę o opinie na temat tej przyczepy, czy warta zakupu oraz czy przy takim rozstawie kół i dużej platformie rama to wytrzymuje, tak porównałem 606 i 8t t672 i jest dużo masywniej w tej t672, ogólnie bardziej jestem za pt606, ale czy ta rama da rady, bo wygląda jak ze zwykłej 6tki, no i ogólnie co byście wybrali t672 czy pt606

ja wybralem pt 606 i jestem zadowolony sypie z czubkiem przenicy ponad 8 ton z nadstawkami ogólnie przestrzeń ładunkowa jest wieksza od zwyklej 8 polecam

Wojtek026    9

fakt że trochę większa objętość ale co z ramą na oko to wygląda o wiele mniej masywnie jak w 8mce a szerszy rozstaw kół to o wiele większe obciążenie dla ramy, czy to się sprawdza, no i koła czy zostawić 14.00/16 czy lepiej szersze 400/60/15.5

Wiadomość z agroFakt.pl

ja mam szersze opony narazie nic się nie dzieje ale mam ja dopiero dwa lata więc nie wiem jak to będzie za lat 20

Wojtek026    9

a czy wszystkie pt606 mają te opony 400/15.5 w taką jakby jodełkę jak opony leśne?

Wojtek026    9

skąd się bierze duża różnica w cenie pomiędzy pt606 31900pln a pt608 czy w 608 36500pln podwójne burty może są w cenie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".