Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bomba997
      witam
      zwracam sie do szanownych kolegow z bardzo waznym pytaniem.
      ostatnio przy zmianie oleju znalazlem polpierscien w misie olejowej. po zdjeciu misy i dalszych ogledzinach doszedlem oczywicie do tego ze z glownej panewki walu spadl jeden pierscien dystansujacy i zrobil sie luz. zlokalizowalem owa panewke pojechalem do producenta kupilem orginal kosztowal 150 zl brutto zlozylem bez problemu i teraz zaczynaja sie schody poniewaz nie mam zielonego pojecia z jaka sila dokrecic stopke panewki, w serwisie nabrali wody w usta i nie powiedza na necie szukalem i nic na forum niestety tez nie znalazlem takiego tematu dla tego musze zawracac wam glowe.
      z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
    • Przez Karror830
      Witam. Mam pytanie, jaka swieca siedzi w case 5150, żarowa czy płomieniowa? Jeden z handlarzy jak szukałem case twierdzil ze plomieniowka, inny znowu że zarowa. Latem nie bylo to istotne ale teraz lepiej wiedziec jak uzytkowac, bo jezeli zarowa to podgrzewam trzymajac kluczyk miedzy zaplonem a rozruchem a plomieniowke mozna krecic od razu?
      I jak najlepiej sprawdzic czy jest sprawna?

• Przez Mario35
      Witam wszystkich forumowiczów. Pisze tutaj ponieważ kupiłem nie dawno Case 5150 1997 rok i niestety jak na taki ciagnik jest mułowaty.Wymieniłem filtry paliwa, przedmuchałem wężyk do baku.  Przy agregacie ścierniskowym 2,6m max jakim biegiem pójdzie to 2i2 tylko pod wzniesienie na równym to 2-3 prędkość jazdy to ok 8km/h moim NH 100km tyle jade. Wyższy bieg sprawia ze spada z obrotów i jak ma ciężko to dyma nie puści.  Drugi mankament jaki mnie meczy to jak podnoszę ten agregat (waga 1100kg) na wolnych obrotach to tez spada z obrotów. Jak mam podniesionego grubera do góry na max to tak czasami troszkę opuści i podniesie podnośnik, takie wkurzające bo szarpie ciągnikiem. Wiec tak jak w temacie proszę pomóżcie.