Skocz do zawartości
lukasz199222

Renault 95-12

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo69    41

Z posiadaniem schematu raczej będzie problem. Napisz szczegółowo o co chodzi - może ktoś poradzi.

corrado    273

Dokładnie, z tym będzie ciężko. Widziałem gdzieś w wersji papierowej do kupna, cena coś około 200zł. Więc jak napiszesz jak kolega wyżej pisał o co chodzi to może ktoś poratuje.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    600

schematu raczej nie dostaniesz, ale pierwszy lepszy ogarnięty elektryk Ci wszystko pociągnie, tam nie ma cudów z kosmosu tylko prosta wiązka jak w naszych małych ursusach

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

wlasnie poprzedni wlasciciel chyba chcial cos grzebac przy elektryce sam i z tego co widze jest kilka wolnych kabelkow i mam zamiar zaprowadzic do elektryka ktory mi to ogarnie a gdyby byl schemat zawsze latwiej sprawdzic..

AlaCapone    5001

W ramach tego samego modelu występowały różne wersje z odmiennym wyposażeniem, dlatego nie zawsze wszystkie kable były wykorzystywane. Choć nie orientuję się czy owa sytuacja dotyczy twojego problemu, czasami pseudo mechanicy specjalnie dokonują "ulepszeń", aby ciągnik uchodził za sprawny (rozłączając brzęczyki, czujniki lub kontrolki).

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TeamYamz
      witam czy ciągniki renault 110itp... posiadają zalerzny wom?
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok
    • Przez renaultares710
      witam wyciekal mi olej w aresie na wodziku od zmniany biegow , wymnienilem simering ale wlozylem bez patrzenia wczesniej w jakiej pozycji powinien byc paluch ciagnacy w srodku  , efekt taki ze byly tylko 2 biegi 3i 4 szosowe i 4 biegi polowe rozlozylem kolejny raz czy ktos dokladnie wie  w skrzyni sa dwie lapki, obie powinny byc rowno czy schodkowo , a ten paluch jak powinnien byc ustawuiony, prosze o podpowiedz bo nie chce mi sie kolejny raz rozbierac
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez Aprilars125
      Witam mam pytanie do was.Dzisiaj jechałem swoim Renault i zaświeciła mi się ta kontrolka i świeci się cały czas ( zdj w załączniku ).A druga sprawa to świecąca się kontrolka takie kółko z trybkikiem i nad nią kropelka oleju. .Dodam tylko,że olej silnikowy i wszystkie filtry były niedawno wymieniane.Proszę o szybko odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.