Zaloguj się, aby obserwować  
matmati2

BSS 16.12

Polecane posty

matmati2    4

Witam wszystkich, chciał bym prosić o opinie urzytkowników przyczep bss 16.12 czy warto w nie zainwestować? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogólnie przyczepa nie jest zła. Czy warto zależy od ceny i stanu. Oryginał ma za małą skrzynię jak do zboża, chyba że znajdziesz z 3 burtami.

[galleryimg=669164]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166

ta z ogłoszenia jest na blizniakach czyli na wąskiej osi mało stabilna ogólnie te przyczepy są super tylko szukaj na szerokiej osi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matias95    80

Na bliźniakach nie polecam. Mało stabilna, przez co lubi się wywrócić i strasznie duży opór stawia przy nawracaniu na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wywrotna to ona nie jest, tylko stwarza takie pozory bo bardzo się kołysze. Ma mocne resory że niby ją trzymają do góry ale jak się bujnie to cały ciężar przechodzi na jeden bok i ten resor się wygina w drugą str. ale zaraz wraca na swoje miejsce. Zobacz jak mi wpadła i raz ją w lewo raz ją w prawo na dwa ciągniki, mało brakowało a asfaldu by łapała bokami i wraz się nie wyłożyła. To nie jedyna taka moja akcja więc mogę śmiało stwierdzić że wywrotna nie jest, chć na początku też tak sądziłem.

 

Co do bliźniaków, to się zgadza, że stawiają duże opory toczenia. I czy to w polu czy na asfaldzie balonówa zdecydowanie lepsza.

1dd554015f2aafbfcb505c6a132e11c0_big.jpg

fb44a38389a2869272acd82caf083dd3_big.jpg

 

Sprawdź czy siłowniki nie ciekną, niech ją podniesie sprzedający i tak trzyma parę minut. Oraz zobacz czy te bolce są i sprężynka działa. Bardzo wygodna rzecz, mi się w jednym sprężynka popsuła to muszę go sznurkiem wiązać dla bezpieczeństwa żeby nie podnieść z włożonym bolcem.

Skrzynia z ogłoszenia jak to skrzynia. Swoje lata ma więc raczej zakup na kilka sezonów a w przyszłości nowa zabudowa z uchylnymi burtami. Ogólnie przyczepa jako baza do odnowy jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk19912    1

Witam również sie zastanawiam nad kupnem BSS min 10 ton, mówicie ze balonówka jest lepsza, maja one rozmiary TIR-owskie?i jak jest z zapadaniem na mokrym lepszy ten balon czy bliźniak? bo na twardym bliźniak stawia większe opory. I jeszcze jedno pytanie jakie one maja szerokości w środku skrzyń bo niektóre maja 2.40 lub 2.50, i czy wejdą na nie dwie euro-palety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matmati2    4

Damianzbr skoro mówisz że paka jest mała do zboża to może lepiej wybrac 10.10 bo one mają bodaj 6 metrów dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj