fartom

skaryszew 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fartom    10

Witajcie , był ktoś może w tym roku w Skaryszewie, jakie wrażenia? Dużo koni, kupców? Jakie ceny?

Podobno ,, obrońcy zwierząt" wykupili sporo koni?

Pozdrawiam

Ceny wysokie ale nie tylko na wstępach bo cena rynkowa wysoka(taka jak powinna być) co do zielonych to nie wiem ile koni kupili ale spore zamieszanie było sporo policji i ochrony do rękoczynów doszło nawet, w jednym koniu to stwierdzili że za krótki uwiąz i trzeba go zabrać .Co roku to większa lipa.

fartom    10

No niestety koni coraz mniej wiec targi coraz słabsze. W dodatku oszołomy robią zamieszanie.

Jak włosi płacili za źrebaki?

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    1643

Ponoć doszło do rękoczynów ale szczegółów nie znam znajomy był z koniem bardziej na pokazówkę niż sprzedarz

Edytowano przez PRIMO

Wozak71    140

Terror zielonych się szerzy. Nie potrzeba kolorowych w kraju. Targ schodzi na psy choć koński. Niedługo bez DO nie wpuszczą i nie pozwolą uczestniczyć w targu. Lewacki terroryzm liberałów zawszonych.

hurt1991    2

Terror zielonych się szerzy. Nie potrzeba kolorowych w kraju. Targ schodzi na psy choć koński. Niedługo bez DO nie wpuszczą i nie pozwolą uczestniczyć w targu. Lewacki terroryzm liberałów zawszonych.

przenieść wszystko do sieci :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukim
      Czy burak cukrowy a w zasadzie liście, mogą spełniać role dodatku do paszy dla królików?
      Choduje króliki od nie dawna a z buraków co roku sieje tylko buraki cukrowe, a ich liście zostają na polu jako ściółka pod przyszłe uprawy... Chciałbym wykożystać tą zielonkę jako ''paszę" ale słyszałem że im szkodzi.
      Pozdrawiam, dzięki za pomoc.
    • Przez Radek030201
      Jaka mieszankę dawać dla królików?
      Chodzi mi ile dawać owsu jęczmienia kukurydzy granulatu i co jeszcze mam dawać groch pieluche czy inne zboża??
      Podajcie w procentach lub w kilogramach.
    • Przez weengosz
      Witam serdecznie, mam kilkadziesiąt hektarów łąk ekologicznych, chciałbym zdobyć ceryfikat potwierdzający, że siano pochodzi z łąk ekolgicznych.
      Jak najłatwiej zdobyć taki certyfikat? Ktoś może ma?
      Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi!
    • Przez MARTINUS
      Witam!
      Chciałbym, abyśmy w tym wątku wymienili się informacjami odnośnie żywienia KONI!
      Jakie pasze stosujecie w ich żywieniu? W jakich ilościach? W jakim czasie (danego dnia)?
      (okres letni/zimowy, jak również ze względu na grupy wiekowe, rasę i przeznaczenie)

Co sądzicie o żywieniu koni sianokiszonką? Czy ktoś z Was stosował taką paszę, a jeżeli tak to w jakiej formie była przygotowywana i jakie jej ilości były skarmiane? Co poza sianokiszonką dostawały konie? Jakie widzicie plusy i minusy przy żywieniu koni sianokiszonką? Ja spotkałem się z taką paszą dla Hucułów na czas zimy, poza sianokiszonką otrzymywały owies (szczególnie karmiące klacze). Sianokiszonka była w balotach koni było dużo więc zdązyły ją zjeść (przynajmniej jeden balot - nie psuła się), była podawana na polu - na sniegu. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla koni, które mają problemy z pyłem i kurzem w sianie, ale przecież zawsze mówiono, że siano jest niezastąpione i można je w takich sytuacjach moczyć. Jakie jest wasze zdanie? Myślę, że największy plus to krótki czas potrzebny do przygotowania dobrej sianokiszonki, a przy sianie nie zawsze pogoda dopisuje, a przecież dla koni powinnobyć jak najlepszej jakości?
      Co sądzicie?

Jakie pasze stosujecie w ich żywieniu? W jakich ilościach? W jakim czasie (danego dnia)?
      (okres letni/zimowy, jak również ze względu na grupy wiekowe, rasę i przeznaczenie)

Pozdrawiam! MARTINUS
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj