Skocz do zawartości
fartom

skaryszew 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fartom    10

Witajcie , był ktoś może w tym roku w Skaryszewie, jakie wrażenia? Dużo koni, kupców? Jakie ceny?

Podobno ,, obrońcy zwierząt" wykupili sporo koni?

Pozdrawiam

Ceny wysokie ale nie tylko na wstępach bo cena rynkowa wysoka(taka jak powinna być) co do zielonych to nie wiem ile koni kupili ale spore zamieszanie było sporo policji i ochrony do rękoczynów doszło nawet, w jednym koniu to stwierdzili że za krótki uwiąz i trzeba go zabrać .Co roku to większa lipa.

fartom    10

No niestety koni coraz mniej wiec targi coraz słabsze. W dodatku oszołomy robią zamieszanie.

Jak włosi płacili za źrebaki?

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    559

Ponoć doszło do rękoczynów ale szczegółów nie znam znajomy był z koniem bardziej na pokazówkę niż sprzedarz

Edytowano przez PRIMO

Wozak71    140

Terror zielonych się szerzy. Nie potrzeba kolorowych w kraju. Targ schodzi na psy choć koński. Niedługo bez DO nie wpuszczą i nie pozwolą uczestniczyć w targu. Lewacki terroryzm liberałów zawszonych.

hurt1991    2

Terror zielonych się szerzy. Nie potrzeba kolorowych w kraju. Targ schodzi na psy choć koński. Niedługo bez DO nie wpuszczą i nie pozwolą uczestniczyć w targu. Lewacki terroryzm liberałów zawszonych.

przenieść wszystko do sieci :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lulak
      ostatnio słyszałem taki przypadek:
      do goscia przyjechali ciężarówką z wagą po świnie, rozłożyli wagę i kazali gospodarzowi wejść i sie zważyć.
      gość ważył 80 kg. nastepnie wegnali na wage 4 świnie które ważyły 400 kg.
      wtedy gospodarz mówi że wejdzie i zważy sie jeszcze razem ze świniami. wszedł i waga łącznie wynosiła... 460 kg.
      moje pytanie do Was - w jaki spośób skupujący urwali te 20 kg ???
    • Przez xxadixx23
      Witam . Mam w mojej hodowli pewnien problem gdyż od x czasu zawsze zdychają mi młode króliki w wieku od 6 do 10 tygodni . Króliki powyżej 3 miesięcy i dorosłe mają się bardzo dobrze . Młode króliki karmię wyłącznie owsem i sianem  , ( nie raz gotowane ziemniaki z otrębami jak samica dostanie ) + woda . Słomę mają zawsze suchą .  Nie szczepiłem młodych gdyż są zazwyczaj jeszcze za małe na szczepienie . Dużych królików mam około 20 . Co może być przyczyną że te młode zdychają? Proszę o pomoc bo juz nie mam pojęcia ;/ . Dodam jeszcze że króliczki w jeden dzień zaczynają być mało ruchliwe i już prawie nie jedzą a na drugi dzien leży już martwy . Może troszeczkę chudsze też są ale nie zauważyłem żeby aż tak bardzo ;cc Jakieś pomysły?
    • Przez margolka_86
      Tak jak wyżej kupię kozę mleczną, lub dwie, chciałabym spróbować takiej hobbystycznej hodowli, ale gdzie kupic kozę? Jestem z okolicy hrubieszowa i nie chcialabym jechac sto kilometrów za kozą, nie zależy mi na rasie, aby dawala smaczne mleko i byla spokojna
    • Przez MariuszGrski
      Witam chciałbym rozpocząć hodowle królików brojlerowych mam 20ha miałem bydło miesne i mleczne planowałem zacząć hodować gęsi ale nie wyszło chciałbym wstawić 200-500 królików tylko w tym problem że nie moge znaleźć punktu skupu może zna kto gdzie by można te króliki upłynnić w woj.łódzkim.
    • Przez Kuba10302
      Witam! Czy w województwie mazowieckim znajdują się jakieś skupy królików lub nie wiecie kto mógłby kupować króliki.Hodowla duża nie jest.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.