Skocz do zawartości
News
demolka19

Rauch axis-m emc vs Amazone za-v-m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
demolka19    0

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie użytkowników tych rozsiewaczy. Jakie maja wady i zalety. Jak się sprawdza system emc z Raucha a jak system wagowy w amazone za-v? Który byście wybrali i dlaczego?

Jarecki88    188

Miałem ten sam dylemat, który tak naprawdę pozostał nierozwiązany pod kątem tego, który rozsiewacz jest lepszy. Ani handlowiec z Amazone, ani z Kuhna nie potrafili też rzeczowo odpowiedzieć na to pytanie. Ja wybrałem Amazone ale nie dlatego, że bardziej mi pasował, tylko kupowałem więcej maszyn i dostałem bardzo dobrą ofertę na Za-V. Gdybym miał znowu wybierać to chyba bym rzucił monetą. :P  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luki1988
      Witam.
      Czy ktoś z forumowiczów miął przyjemność spotkać się z takim rozsiewaczem jak w linku https://sprzedajemy.pl/rozsiewacz-nawozu-dwutarczowy-lejek-langren-nowosc-wroblewo-2-e30984-nr42528437
      Pytam bo w tej chwili posiadam zwykłego lejka ale już czas na coś dwu tarczowego. Oczywiście jest dylemat czy polski nowy czy używka np amazone. Naczytałem się już na forum o polskich jakie to są blee, ale dobrą używkę też jest ciężko trafić i jeszcze z odpowiednimi parametrami do areału.
       Przeglądając oferty wpadł mi ten lejek dwu tarczowy. Ciekawy jestem tej maszyny. Co sądzicie? Można też dostać z lejem z tworzywa, odpada temat korozji zbiornika.
    • Przez grzeskw75
      Witam, posiadam rozsiewacz rauch komet zsb i podczas siewu nawozów dosyć głośno huczy. Czy to wina skrzyni przekładniowej?
    • Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez pawelol111
      Tak jak w temacie - ktoś dopomoże?
    • Przez nitedor
      Witam! Tak jak w temacie , poszukuję katalogu do rozsiewacza RCW3 (taśmowego)  znalazłem do łańcuchowego , ale to nie to samo.
      Dodaje poglądowe zdjęcie o jaki rozsiewacz  dokładnie chodzi, bo nie znam dokładnej nazwy.
      Jeżeli ktoś taki posiada bardzo bym prosił o podzielenie się . 

Ja osobiście posiadam dwie oryginalne instrukcje obsługi od rozsiewaczy, którymi mogę się podzielić :

RNP(N014/0-1,5)
      RCW-3A (N011/0-2,5)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.