Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam Was . To mój pierwszy post tutaj :) 
Mam mianowicie pytanko , czy wiecie może czy można do renault 651S wsadzić felgi na tył r34 od innego ciągnika ? 

machalp    0

Jeżeli tylko zmieści ci się r34 pod blotniki i felgi będą pasować na piaste to oczywiście że możesz. Zwiększy się trochę prędkość ciągnika ale nie wiele.
Ja w renault 551 mam na tyle 12.4 r36 i fajnie mieści się w rzędy a przód mam 18

Napisano (edytowany)

Teraz mam podobnie jak u Ciebie . Na początku miałem 12.4 r 36 , ale nie było orki przy tym a tym bardziej pracy przy agregacie :/ Wrzynał się w ziemię . Teraz mam 13.6 R36 ale to jeszcze nie jest to , przy orce przebiera , i przy agregacie taż bez zmian :/ 
W moich 13.6 Profil też jest w zasadzie bardzo wysoki , myślę że co najmniej 75-80 , a jesli chodzi o wymiar od ziemi to wierzchu opony to jest jakieś +- ...150 cm :) 
Natomias chciałem wsadzić opony z felgami r34 , ( 420/85 ) a z tego co sprzawdzałem to od ziemi do wierzchu w takiej oponie jest 1570 mm . 
Nie wiem jak w innych renówkach to działa ale widać ze ludzie stosują takie rozmiary , a jak nie to ewentualnie 14.9 ;) 

A no i jeśli chodzi o felgi od innych ciągników do renówki  , to od jakich ? :/ 
szukam i szukam ale nic nie mogłem znaleźć :/ 

Edytowano przez KacperSzalast

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BenT
      Witam.
      Zakładał ktoś może zegar ciśnienia oleju do silnika mwm? interesował by mnie jakiś schemat i jaki gwint.
      Drugie moje pytanie odnośnie nawiewu. Na 1 i 2 biegu nawiew dmucha na 3 nic miał ktoś może z tym styczność?
    • Przez krzysztofsmok77
      Jaki pasek do Renault 110.54  97 rok bez klimatyzacji. Niegdzie nie moge poszukac wymiarow a na starym nie widac oznaczenia a juz jest dosc wyeksploatowany i trzeba miec cos w zapasie. 
    • Przez Makaroniash
      Witam,
      Poszukuję sprawnego panelu lhr (obsługa tylnego podnośnika) z tego modelu Renault.
      Ktoś jest w posiadaniu, wie gdzie mógłbym zapytać?
    • Przez Novo181818
      Moje pytanie brzmi czy Renia poradzi sobie z tym pługiem, kuhn jest ażurowy na przedpłużkach kukurydzianych 5 skibowy.
      Jedni mówią że da sobie radę, inni że zarżnę ten traktor przy tym pługu.
      Ziemie mamy I i II klasa prawie równiny i są to czarnoziemy
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.