Polecane posty

kuba18l    0

Witam posiadam pług zagonowy do fendta 818 i mam pytanie jak przestawić ramiona na prawą strone bliżej w renault miałem takie skrecane przy ramionach ale fendt ma takie zatrzaski i oto moje pytanie czy da sie na jadna stronę przestawić ramiona czy trzeba wymienić te cięgła na skręcane ?? pozdrawiam :)

mirro    614

Te zatrzaski są tylko do luzowania odciągów bocznych na czas podpinania maszyny albo do ustawiania czy maszyna ma być na sztywno czy też pływać. Odciągi można przestawić tylko za pomocą bolców przy ramionach. Jedna dziura do szerokości belki zaczepowej kat2 a druga kat3. A czemu chcesz przesuwać go na bok? Podejrzewam że masz za wąski pług albo lemiesze do krycia bruzdy?

Edytowano przez mirro

Wiadomość z agroFakt.pl

kali2107    115

lepiej Zmień punkt ciągu pługa i ustaw szerokość pierwszej Skiby. a odciągi boczne muszą być luźno podczas orki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Przez banan575
      Podczas jazdy po drodze asfaltowej na 5tce ile fabryka da po jakims czasie zaczynaja chodzic jak zosemkowane i zaczyna telepac calym ciagnikiem. Jak sie skreci w lewo albo w prawo to przestaje ale jak sie jedzie znow po prostej to znow sie tak dzieje. os byla robiona koncowki drazka tez. Co to moze byc??
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Postanowiłem pogrzebać przy swojej strzale przed sezonem i wziąłem się za przednią oś, okazało się że cała oś ma luzy wiem, że można je wyeliminować nakładająć na sworzeń, podkładki. Mam jednak problem z wysunięciem tego sworznia a chciałbym to zrobić bez odkręcania misy olejowej i tu moje pytanie. Czy jest jakaś możliwość zrobienia tego bez wymiany oleju? ps. wiem zdjęcie nic nie mówi

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

• Przez thesykacz
      Witam. Być może był juz taki temat poruszany ale chce mieć dokładne sprecyzowane co i jak. A więc tak. W sobotę robiliśmy przebite przwe tyle koło w 3512 gdy podniosłem na lewarku ciągnik i mocno ruszyłem kołem zaczęło się odchylać więc sciągneliśmy koło spuściłem olej ze zwolnicy nastepnie odkręciliśmy śruby zwolnicy i co.. wyciągamy piasto razem ze zwolnicą tata położył piasto a mi kosz sateli został w rękach. pierwsze stwierdzenie łożysko do sklepu po łożysko no i tak w sklepie mówi ze łożysko raczej dobre  a kosz trzeba wyciągać z oski PRASĄ. dziwne ze zeszła sama i wchodzi sama ona powinna wejść pod naciskiem 10ton. I mówi kupić nową ośkę koła i kosz satelit cena niby za oryginał 1tyś zł. Panowie doradzcie coś nie da się tego ominąć jakoś większe pół pierścienie czy coś takiego 1tyś zł troche dużo za coś takiego co mogę zrobić zeby to zniwelować jakoś? Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.