Skocz do zawartości

Przedpłużki czy ścinacze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pług KRONE rex donald 3/4 do zetorka 7211, dzisiaj orałem pole z obornikiem i pchało mi sie na przedpłużkach :P Tylko one wchodziły tylko troszke na limiesz przedpłużkowy... Co zrobic: odjąc całkowicie przedpłużki, wymienic na ścinacze czy coś jeszcze innego? One są zapieczone i ani w dół ani w góre. Mam takie co wyglądają jak mini skiby.. Co robic?

Opublikowano

Nawalałem 10kg młotem od góry ani drgną... śruby się normalnie odkrecają ale póxniej nic.... :angry: takto tylko po wierzchu latają może ze 2cm w ziemi te przedpłużki i sie pcha tylko nie wiem czy dla tego...

Opublikowano

My mieliśmy zapieczony zatrzask od wychaczania Tura i porządnie to spryskaliśmy WD-40 i pomogło :P nie żałowaliśmy go. Oczywiście na efekty trzeba dość sporo czasu poczekać bo spryskaliśmy na jesieni to teraz elegancko chodzi. :P

Opublikowano

ja w swoim kvernelandzie też miałem przedpłużki i wyrzuciłem je i założyłem ścinacze, nic się nie zapycha no i jeszcze przy podorywce też pomagają, jeśli ścinacze nie będą drogie, to proponował bym ci je kupić. A przy orce np. zimowej możesz założyć przedpłużki i mieć także ścinacze przynajmniej wszystko będziesz mieć ładnie przykryte, ale to jest moje zdanie nie musisz mnie słuchać ^_^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v