Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ginterpol

AGRITECHNICA 2009

Polecane posty

Ginterpol    17

Jeszcze sporo czasu do listopada ale czy ktoś się wybiera?? Ja na pewno jadę i myślę, że lepiej odpuścić wszystkie wystawy w Polsce i wybrać się raz ale na największą wystawę maszyn rolniczych w europie. dodam, że 99% maszyn stoi na czternastu może piętnastu potężnych i ogrzewanych halach, nie na ziemi, trawie czy betonie.. tylko na wykładzinach.. bardzo polecam bo byłem już 3 razy a odbywa się to co 2 lata także następna okazja będzie w 2011r.

darek4x4    0

Do listopada to tyle czasu, że nie można tego zaplanować na 100% czy się pojedzie, co prawda chęci są.

Nie zgodzę się z tobą z twierdzeniem że lepiej odpuścić wszystkie imprezy w kraju, np. już niedługo 13-15 marca jest AGROTECH Kielce i ta impreza także jest pod dachem w ogrzewanych pawilonach i na wykładzinach. A może napiszesz co jest złego w imprezach pod chmurką, np wystawa w Końskowoli jest w czerwcu pogoda w tym roku poprostu przepiękna. Tak samo było w Siedlcah.

zetor    3

jak sie będą dalej pojawiać tematy o wystawach na pół roku i więcej na przód to bede je zamykał i otwierał miesiąc przed wystawą :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować