Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
proximaplus

Zetor Proxima 8441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
proximaplus    1

Witam Kupiłem proxime 8441 z 2008 roku . Zamówiłem także do niego zaczep rolniczy dolny. pewnego dnia zaczepiłem prase kostkującą patrze i ten zaczep jest za wysoko.Opuściłem go najnizej jak można ale nadal jest za wysoko . A wy jak podczepiacie prase lub beczkowóz to nie jest za wysoko???Co zrobic żeby było dobrze???

Zwracaj uwagę na orty i literówki...

Edytowano przez marcin974

mackov    3

ja mam ten sam problem tylko u mnie jest ten nic nie warty suwany góra dół te proximy tak mają że są wysoko zawieszone aktualnie jestem w trakcie przerabiania zaczepu od 80tki kupiłem elementy i bede z tokarzem kombinować może coś z tego wyjdzie

krystek1992    4

Na belce zrób zaczepik i tyle. Zespawaj dwie belki, jedna na górze druga na dole, coś grobego po bokach żeby zaczep wchodził... no i to wszystko.

Wiadomość z agroFakt.pl

proximaplus    1
Na belce zrób zaczepik i tyle. Zespawaj dwie belki, jedna na górze druga na dole, coś grobego po bokach żeby zaczep wchodził... no i to wszystko.

A mógłbys mi tak dokładnie napisac jak ten zaczep sobie zrobic pliss

krystek1992    4

Kupujesz 2 belki zaczepowe np od C360 tylko żeby proste były. Mierzysz jaki gruby jest zaczep do prasy i po bokach belek dajesz takie wstawki, bez rożnicy z czego. Tak żeby szczelina między belkami była większa niż grubość zaczepu. No i dokładnie zespawujesz ze sobą te dwie belki przy końcach mocowań do ramienia od podnośnika. Potem dajesz tylko odpowiednią śrubę w dziurę w belce i masz elegancki zaczepik...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować