Skocz do zawartości
Mateusz2

Komunikat OUT OF RANGE

Polecane posty

Mateusz2    9

Witam ja was :lol: zmieniłem sobie rozdzielczość w grze i jak włączyłem ponownie grę wyskoczyło mi właśnie coś takiego B) Zdjęcie: 51955.jpg

Pomocy B)

Avendrion    39

Najwidoczniej grę którą włączasz wymusza na systemie zmianę rozdzielczości lub odświeżania. Zabrałem to z pewnego źródła bo z czymś takim nie miałem do czynienia.

P.S. google nie gryzą :lol:

Teddy    0

masz ustawioną zadużą częstotliwość odświeżania. Zmniejsz ją i powinno być dobrze.

Mateusz2    9

Zmniejszyłem ale jak włączyłem gre dalej to samo i jak wszedłem w to co zmieniłem to tam jest taka sama jak na początku czyli 60hz. :) nie wiem już co z tym zrobic ale chyba musi się dać to naprawić :/

ducho    0

To spróbuj zainstalować starsze sterowniki <_< To może pomóc w niektórych przypadkach.

klama    4

Pokombinuj ze sterownikami a popatrz moze w rozdzielczosci ekranu kompa. a wszystkie inne gry normalnie chodza ? Tylko zmieniłeś rozdzielczość, wszedłes do gry i to wyskoczyło ?A mozesz teraz zmieniac rozdzielczośc w grze ?

Mateusz2    9

Jeszcze pokombinuje,inne gry chodzą,tak zmieniłem gra się zrestartowała i wyskoczyło to nic się nie da zrobić bo nic nie widać jest tylko dźwięk.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się