Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barthez96

Pompa hamulcowa Case 1460 Axial-Flow

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
barthez96    1

Witam.Mam pewien dylemat a mianowicie kupiłem kombajn Case Internatonal 1460 Axial-Flow w którym niema pompy hamulcowej inaczej niema wógle hamulców.Pedał hamulców mam tylko pompy brakuje a więc czy dobrać jakąś pompę od innej maszyny (tylko jakiej) i zamontować czy dać sobie spokój z tymi hamulcami ? Z góry dziękuję za radę ;)

drejsyk    0
Napisano (edytowany)

zalezy jaką masz skrzynie biegow mechaniczną czy pol altomatyk w tej drugiej praktycznie nie potrzebny ale zawsze jest dobrze miec hamulec bo w sytuacji zagrozenia noga sama leci na hamulec i za pózno jest reakcja biegami z praktyki wiem ze bardzo jest potrzebny

Błędy!

Edytowano przez krolikNH
Ortografia

szczewko    31

Najlepiej jakbyc znalazł katalog od podobnego modelu Case i zobaczył jak ta pompa wyglada, moze byc taka sytuacja ze po małych przerobkach od 60 mozna zalozyc.

Wiadomość z agroFakt.pl

barthez96    1

No ja mam hydrostata w Case a jeśli chodzi o pompę to też tak myślałem żeby dopasować od 60 :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez barthez96
      Tak jak w temacie mówiąc o Case miałem na myśli też Internationala

Ja osobiście posiadam Case International 1460 Axial-Flow
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich. 
      Zwracam się z prośbą o podanie numerów pasów : młocarni, wialni, napędowy ( na wariatorze). Nigdzie nie mogę znaleźć.
      Jeszcze proszę o ustawienia sit i wiatru do pszenicy i owsa , bo u mnie wygania trochę ziarna . Dzięki.
      Kombajn to case ih 923
    • Przez sewek1267
      Witam, potrzebuję bardzo szbko odpowiedzi na mój problem. Dzisiaj kosiłem żyto moim ihc 541 no i zaczęło się z nim coś dziwnego dziać, bardzo szybko łapał temperaturę(nigdy prędzej mi się to nie zdarzyło) bardzo mnie to dziwło ale odczekałem trochę silnik ostygł i dalej kosiłem do pewnego momentu kiedy zobaczyłem że kopci mi się z silnika a stało się to dlatego że silnik zaczął "pluć" olejem przez odmę która jest w deklu głowicy a następnie palić się na tłumniku. I teraz jest pytanie co jest przyczyną takiego czegoś, czemu ten olej zaczął się tamtędy wydostawać?
      Dodam że chłodnica jest codziennie przedmuchiwana
      Bardzo proszę o pomoc
    • Przez NoemiNataniel
      Witam, nie wiem czy dobrze trafilam poszukuje informacji na temat żółtej (pomarańczowej)tylko napis kontrolki "beater chopper" od czasu do czasu mrygajacej w kombajnów case 1680. Z gory dziękuje za ODP. Pozdrawiam
    • Przez sewek1267
      Witam, czy jest ktoś kto mógłby opisać jak ustawia taki kombajn do koszenia danego zboża(ewentualnie jakieś fotki tych ustawień)? Chodzi mi głównie o ustawienia dźwigni od klepiska, obrotów młocarni, wiatru.Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję