Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hospes

JD 2030 czy agrol wystarczy ?

Polecane posty

hospes    0

Witam ,poprzedni własciciel zalał skrzynie olejem AGROL czy ten olej wystarczy czy musi być coś lepszego (fuchs ,) ?

szczewko    31

Mysle ze wystarczy.W 3140 od 2 lat mam Agrol U i nic sie nie dziej. W serwisie mi powiedzieli ze najwazniejsze to nie podpinac jakis pozyczanych przyczep i nie jezdzic na racznym hamulcu. Dbac i wymieniac regularnie to nie bedzie problemow.

ochen    28

jasne ze tak ja w 3640 mam lux i wszystko dziala to przeciez stare ciagniki

Wiadomość z agroFakt.pl

skrzyp    1

OCHEN lepiej wylej ten lux z tego starego ciągnika bo za części zapłacisz nowe, ha ha. Już na tym forum pisane było ze 100 razy HYDRAULICZNO - PRZEKŁADNIOWY {nawet AGROL U może być}

Agrol U to troche za słaba klasa oleju proponuje coś lepszego np orginalny olej JD kosztuje 16 zł za litr

A gdzie można kupić orginalny olej do hydrauliki

Agrol U to troche za słaba klasa oleju proponuje coś lepszego np orginalny olej JD kosztuje 16 zł za litr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez lesiak2344
      Witam mam problem ze swoim jelonkiem a mianowicie nie wiem gdzie podłączyć dodatkowy rozdzielacz do tura, gdy zasilanie wpiołem za regulatorem ciśnienia a powrót na zasilanie fabrycznego rozdzielacza to tur do góry podnosił świetnie(bo było cisnienie przed rozdzielaczem) tylko nie chciał opaść i podnosnik przestał chodzić,a gdy podłączyłem zasilacnie na trójnik przy regulatorze ciśnienia a powrót na powrocie głównego rozdzielacza działa z pewnym opóźnieniem i gdy działa słabnie reszta hydrauliki. Wiec gdzie go podłączyć zasilanie a gdzie powrót aby wszystko chodziło plynnie( było ciśnienie na rozdzielaczu)???
    • Przez jnjnjn
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy jd 2140 i podobnych. Mam od niedawna mojego 2140 rok 86 kabina sg2. Czy we wszystkich 2140 były półbiegi? Bo nie wiem czy u mnie nie działają czy po prostu ich nie ma. Gdy na wbitym biegu próbuję dać wajchę w bok to nie ma żadnego luzu ani nic. Czy wie ktoś może pod kabiną gdzie powinno być jakieś cięgiełko albo coś po czym mogę sprawdzić czy mój jd ma półbiegi czy nie? Obok lewarka mam zieloną kontrolkę z żółwiem. Nie ukrywam że przydałyby się mi półbiegi.
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
    • Przez radekjohn1640
      Witam forumowiczów, zastanawiam się nad zakupem agregatu z hydropakiem 2 siłowniki -1 wąż, do tej pory nie miałem maszyn na 1 wąż, jaka różnica? Czy nie będzie problemów? Mam 2 pary szybko złączy i do każdej pary jedna dżwignie? Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez benefit
      Gdzie znaleść nr. podwozia w JD 1640 ? Zalazłem na ramie od strony rozrusznika. Czy to będzie ten nr. gdzie indziej można go szukać ?
    • Przez jaco512
      zamierzam kupić coś z JD od 2140 do 3350. jakie macie opinie o tych modelach? na co zwracać uwagę przy kupnie poza ceną (stan tecniczny)? jakie usterki występują najczęściej?