Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ernst98    64

Witam,
Czy wiecie już coś o nowej serii John deer'a?
Czy ktoś już może posiada taki ciągnik?
Jestem zainteresowany tym modelem i chciałbym poznać opinie posiadaczy tych ciągników.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

kolego jakich posiadaczy|?  ten ciagnik nie jest w sprzedaż- jeszcze  nawet nie ma go u dilerów   -to kwestia jeszcze paru miesięcy a cena jaka policzył mi sprzedawca jest b wysoka  -co nie zmienia faktu ze na pewno bedzie to b dobra maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba84    136

Możesz napisać coś więcej, kiedy będą? Ile będą kosztowały? Jak nie chcesz tu to na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Chłopaki, ciagnik można zamawiać od listopada. Już zaczynają przyjeżdżać do dilerów. Cena 180 netto zwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Chłopaki, ciagnik można zamawiać od listopada. Już zaczynają przyjeżdżać do dilerów. Cena 180 netto zwyż.

mi  wyliczyli 5090r  najtaniej jak mozna bez oski amort i bez kabiny amortyz  na ponad 200 takze skąd te 180?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Możliwe że jak tylko przyjdziesz i pytasz o cenę (tak na odczep) albo w trakcie konfigurowania traktora przekonująco nie postraszysz zakupem u konkurencji to płacisz typową cenę cennikową.

Czytaj - wyjściowo w danej konfiguracji jest 200 tys zł netto, a ewentualnie zniżki zależą od ciebie.

200 tys zł netto to mniej więcej podstawowa cena z niemieckiego konfiguratora, trochę wątpię aby nie dało się z niej zejść.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Możliwe że jak tylko przyjdziesz i pytasz o cenę (tak na odczep) albo w trakcie konfigurowania traktora przekonująco nie postraszysz zakupem u konkurencji to płacisz typową cenę cennikową.

Czytaj - wyjściowo w danej konfiguracji jest 200 tys zł netto, a ewentualnie zniżki zależą od ciebie.

200 tys zł netto to mniej więcej podstawowa cena z niemieckiego konfiguratora, trochę wątpię aby nie dało się z niej zejść.

 

prawda jest taka ze jest to cena z konfiguratora i goście twierdzili ze ta cena prawdopodobnie spadnie ok 20 tys jak ten ciągnik naprawde będzie w sprzedaży takie  mam wiadomości z agrotechniki koło białej podl  takiego ciągnika jeszcze nie ma nigdzie w okolicy(mowie o lubelskim), a pierwszy pokazowy będzie prawdopodobnie u wanicki-ego przed targami w Lublinie(koniec lutego początek marca) jak ktoś wie cos więcej proszę pisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Też myślę, że powinno być taniej, bo inaczej to model 5090R by mocno konkurował z 6095MC w podstawowym wyposażeniu - nie wiem, ale jego cena też jest pewnie w okolicy 200 tys zł. A to jednak jest o klasę większy traktor. Zobaczymy.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

6090MC to większy ciągnik, ale wyposażenia nie ma co porównywać z 5R, nawet 6RC ma duże słabsze wyposażenie od 5R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

1)-Czy moze juz ktos zamówił lub jest w trakcie zamawiania ciagnika nowej serii 5r ?

2)- Jak wygląda  wypalanie DPF w John Deere szczeólnie gdy ciągnik pracuje czesto przy niezbyt dużych obrotach (np załadunek wozu paszowego, obornik itp)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartos94    0

John deere 5090R

Wyposażenie 

-3 pary wyjść hydraulicznych

-Opony tył 540 przód 480 Michelin

-Miekka oś ,amortyzowana kabina

-skrzynia command 8 i podłokietnik 

-zaczep automat

-pełne oświetlenie led

Można powiedzieć Full opcja 

 

Cena 240 tyś netto do lekkiej negocjacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ernst98    64

To trochę kosztuje, ale wyposażenie nie najgorsze

Edytowano przez Ernst98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniekmaniek
      Jestem nad wyborem własnie nowej zabawki mam juz NH 6030 rc ale chciałbym 4 tak 100 km to takich prac jak oprysk nawóz ,transport moze czasem orka z 3 obrotowa moj budrzet to 140 no 150 tys i chciał bym sie spytac czy zmieszczę sie cenowo co do jd czy nh chciałbym z ehr i jak sie sprawuja bo ursus 112 tys i czy warto ursusa brac w ogóle prosze o pomoc naprawde
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj