Skocz do zawartości
tommy66692

Niezły wynik

Polecane posty

tommy66692    10

Po dyskusji na pewnym forum wielotematycznym w temacie o rolnictwie, na mojego posta o drogich nawozach jakis miastowy mi napisal ze z jednej tony nawozu urosnie 100ton pszenicy.

Tam pisac o rolnikach i ich pracy to jak grochem o sciane, sam juz nie wyrabiam-moze jakas pomoc z af? oczywiscie zart

KrzychuM    0

co za żenada...obraz nędzy i rozpaczy.Ci ludzie ni maja pojęcia oczym mówią.Weźcie im wytłumaczcie.

i pewnie co dalej bo nie czytałem...moze z 1ha ziemi ma urosnac te 100t przenicy

serwisant02    0

Ci miastowi są naprawde śmieszni ostatnio kumpel z miasta sprzeczał się ze mną, że jest tylko jeden rodzaj traktorów, bez podziału na marki

bili    1
Ci miastowi są naprawde śmieszni ostatnio kumpel z miasta sprzeczał się ze mną, że jest tylko jeden rodzaj traktorów, bez podziału na marki

heh ostatnio jeden mieszczuch opowiadał mi jak to u wuja na wsi odkręcał gołą ręką śruby od tylnego koła w C330 pytam go czy ten wujek mu ta śruby najpierw kluczem popuścił,ależ skond tak normalnie bez popuszczania to ja na to żeby to powtóżył przy mnie a on na to że wtedy był 10 lat młodszy i miał krudsze przedramie przez co miał więcej siły i teraz niestety nie jest w stanie powtórzyć tego wyczynu he he aż sie żygać chce jak coś takiego słucham :angry:

lukasz27    2

i po co się ktoś taki wypowiada jak nie ma zielonego pojęcia o pracy na wsi :angry: mieszczuchy robią5 dni w tygodniu i maja wolne a my musimy 7 tyrać.

bili    1

he he on niemiał zielonego pojęcia że ja ze wsi jestem (byłem wtedy w sopocie) dlatego pewnie takie kity żenił

lukasz27    2

jak to za jakie? policz sobie 100ton z ha *500zl wychodzi 50000zl za jeden hektar :D .trzeba odliczyć tonę nawozu i czysty zysk :lol: tylko idiota mógł takie dane podać i wypisywać takie głupoty :angry:

adamo91    7

ale ziomek ma nagrzane we łbie ze mówi że rolnik ma tylko ziemie a hodowli zwierząt to rolnik nie ma :lol: :D :D

stachles    0
jak to za jakie? policz sobie 100ton z ha *500zl wychodzi 50000zl za jeden hektar :lol: .trzeba odliczyć tonę nawozu i czysty zysk :D tylko idiota mógł takie dane podać i wypisywać takie głupoty :angry:

jak by tak było to normalnie za każdy ha bym kupował nowego 200 konnego jelonka i stawiał na podwórku żeby było łaniej :D

ale tak na serio to koleś ma fazy 100 t pszenicy z ha :D a i jeszcze jedno z takimi ludźmi to ja przynajmniej nie dyskutuje bo to niema sensu on i tak wie swoje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ssv115511

https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

Kabarety, duży wybór skeczy

• Przez Grzesiek12
      Mie za to rozwala to foto takie polskie
      Słaba imprezka w tym roku... - Demotywatory.pl
    • Przez Marrus
      Kiedyś to zobaczyłem i chciałem sobie je przypomnieć ale nie znalazłem ich.Chodzi mi o te 5 pierwszych orginalnych.
    • Przez kotwczapce
      Wzorem mojego innego ulubionego forum proponuję taki temat, w którym wklejamy coś wartego uwagi. Na początek przestroga dla lubiących ostrą jazdę (na asfalcie). Ważne: nie dla osób wrażliwych.
      pojechał
      Nie wiem tylko dlaczego temat wylądował w przepisach i finansach, miał być hyde park, proszę o przeniesienie :wub: