Skocz do zawartości
banan575

byla vista jest XP

Polecane posty

banan575    104

mialam robiony format. mialam w kompie VISTE a po formacie zostal wgrany XP.

Moje pytanie. Czy mozna znowu odzyskac Viste co byla na laptopie??

Teoretycznie mozna odzyskac dane po formatowaniu ale tym zajmuja sie wyspecjalizowane firmy i biora ze to niezla kase. Napewno nie oplaci Ci sie korzystac z ich uslug zeby odzyskac Viste. Vista przepadla musisz ja instalowac od poczatku.

andrzej2110    529

Można odzyskać dane. Swego czasu była głośna sprawa w z jakimś posłem i formatem dysku dla ukrycia pewnych info.

pawlikk18    0

dziwne bo z tego wynika ze jedziesz na piratach...skoro miales viste i zainstalowali ci XP

studiuje informatyke i z wlasnego doswiadczenia nie polecam visty, chyba ze do prac biurowych - ewentualnie

sam uzywam xp i linuxa (OpenSuse)

Pozdrawiam!

TumeK    9

Ty sie ciesz ze nie masz tego ustrojstwa na komputerze (VIstY) eh ja mam i płacze.. a na moim laptopie nie moge miec XP jakies ograniczenia techniczne...:):):) a co do tematu to musisz Jedynie kupic od nowa Viste a nie mialas wraz z laptopem (back-up'u) tzn Cd z stane systemu??

szczewko    31

Ja mam XP SP3 No Key i dziala bez najmniejszych problemow. Mialem Viste to nie bede sie wypowiadał na jej temat bo za duzo pisania.

semos    11

jeżeli był to laptop z zainstalowanym systemem Windows Vista to powinna być utworzona tzw. partycja recowery, czyli specjalnie do ponownego reinstalowania systemu.

pawlikk18    0

no powinno byc takie cos - dodatkowo jest chroniona przez formatowaniem...ale jak widac nie ma skoro koledze zainstalowano Viśte!

chyba ze to byl ktos malo pojętny...

DawidMalw    1

Wg mnie to na 99% nie da rady,ponieważ został zapewne sformatowany Dysk C:, gdzie była zainstalowana Vista...

Ps: Vista jakoś nieprzypadła mi do gustu (na kursie mam do czynienia z tym systemem), czasami się wyłączy sam komputer itp

banan575    104

niema nic do visty

byla tylko partycja C. ten komp byl ze sklepu, nigdy niebylo formatu. a teraz jest XP i niema nic do visty;

Olik    0

Niestety ale nic już sama nie zrobisz :)

Np: ja muszę sobie w niedługim czasie zainstalowac Vistę bo mam 8 gb ddr2 a xp wykrywa i pracuje tylko na 3,25 gb czyli 4,75 gb mam niewykorzystywane....wrrr Chodź fakt XP sp3 jest moim zdaniem jak na razie po stokroc lepszy. Zobaczymy jak będzie wyglądala V po kilkunastu sp'ach czy uaktualnieniach :)

banan575    104

Po wgraniu tego XP to komp tak sie grzeje ze szok, po 30min jest taki goracy jakby go z pieca wyciagnol. wentylator chodzi,stoi na twardym czyli dostep powietrza jest.

Czemu sie tak grzeje????

pawlikk18    0

to pewnie miales wersje 60cio dniową Visty :)

teraz tylko pirat zostaje ale nie polecam visty.

chyba ze tak bardzo sie upierasz...

banan575    104

kompa kupilam w sklepie i mam go juz ponad rok i wrabal sie trojan i wszystko popier......, wiec chcialam zeby ktos zrobil formata a ze czesto slyszalam ze XP jest lepszy to kazalam wgrac XP.jak odebralam kompa okazalo sie ze to jest teraz gorszy mul niz byl na Viscie.

yacenty    570
Ty sie ciesz ze nie masz tego ustrojstwa na komputerze (VIstY) eh ja mam i płacze.. a na moim laptopie nie moge miec XP jakies ograniczenia techniczne... :lol: :D:D a co do tematu to musisz Jedynie kupic od nowa Viste a nie mialas wraz z laptopem (back-up'u) tzn Cd z stane systemu??

dawaj lapka do mnie i bedzie XP, jeden warunek - ty przynosisz system,

ostatnio zrobiłem 2 laptopy których nawet serwis pisał ze nie wspierają XP - jednego robiłem 2 miesiące, drugiego tydzień ale w końcu wszystko działa i chodza z 10 razy szybciej - dla porównania goły (prosto ze sklepu) - vista ciągnie 880mb ramu, xp 200 - no comment.

czyli po formatowaniu moge odzyskac Viste jak zostal wgrany XP??????

nie - domowymi czy tez małofirmowymi sposobami, taka impreza kosztuje koszmarne pieniadze i na 99% nie uda sie w 100%.

Po wgraniu tego XP to komp tak sie grzeje ze szok, po 30min jest taki goracy jakby go z pieca wyciagnol. wentylator chodzi,stoi na twardym czyli dostep powietrza jest.

Czemu sie tak grzeje????

przyczyn moze byc kilka jesli nie kilkadziesiat - na 99% ktos odstawił maniane i kompa skonfigurował na odpieprz się.

Zapraszam na weekend do wrocławia i laptop bedzie jak nowy - jesli nic sie fizycznie nie zepsuło to bedzie chodził cichutko i zuzywał mniej energii - potrafie tak skonfigurowac laptopa ze zywotnosc baterii rosnie o ok 20-25%, ty pojdziesz zwiedzac miasto, szukac mieszkania a ja zrobie ci lapka, pozniej ewentualnie pojdziemy na piwko w ramach "odpłatności" za usługe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???