Skocz do zawartości
lukaszewiczm

BLOKDA MOSTU

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad przerobieniem blokady mostu w jumzie (troche denerwuje mnie te deptanie podłogi) myslałem nad założeniem siłownika hydr. od sprzęgła oraz pompy podłączonej do dżwigni, coś w stylu ręcznego hamulca oczywiście z zapadką. ą może macie jakieś inne pomysły.

Goblin    8

No na siłownik hydrauliczny nie wiem czy ten pomysł się sprawdzi, bo siłownik ma silę i jak coś będzie nie tak to może coś uszkodzić. Słyszałem że facet zrobił blokadę opierającą się na zasadzie układu hamulcowego jakaś pompka tłoczek, ale nie wiem jak to się sprawdza.

karola44    0

To tak jak dziala wysprzeglik w sprzegle sterowanym hydraulicznie. Pompa hamulcowa przewod i wysprzeglik. Ale to drogie rozwiazanie szczegolnie wysprzeglik.

Wiadomość z agroFakt.pl

Apista    6

ktoś już coś takiego zrobił, widziałem na tym forum, poszukaj może znajdziesz, teraz szukałem i nie znalazłem ale wiem że gdzieś jest

poszukaj w dziale Ursus

ale ja bym radził zakupić siłownik pneumatyczny od zetora, używany jest do sprzęgła WOM, i włącza się go elektrycznie, zerknij najpierw do katalogu części zamiennych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się