Skocz do zawartości
yacenty

Universal Hobbies w ofercie Agro-Modele.pl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    557

W końcu się udało, od tego tygodnia będą modele UH, oczywiscie nie może zabraknąć Zetora :)

na dniach dodamy ofertę do sklepu - niestety na poczatek bedzie ona skromna ale oczywiscie będziemy ją poszerzać

yacenty    557

tylko proxima jest w ofercie na ten rok - niestety ale z tego co wiem importer dostał tylko troszke zabawek i rozeszły sie jak cieple bułki

yacenty    557

1:32 przewaga metalu nad plastikiem

docelowo beda zdalnie sterowane ale importer na Polske zaczał zabawe dopiero w polowie listopada wiec wszystko sie dopiero rozkreca

yacenty    557

tez tak słyszałem, ale generalnie siku robi srednie modele w porownaniu do chociazby rosa, jak juz bede miał na miejscu dostawe z UH to powiem

pati    10

Różnica w wykonaniu odpowiada różnicy w cenie. :)

A co do oferty to czy TUCANO450 jest dostępny na Polskę??? :)

pati    10

Gdzie?? I po ile, bo jak cena z 3 stówki to dzięki. :) Poczekam do maja i łyknę coś na aukcji w Niemcach. :)

yacenty    557

może tak się złożyło ze ktos zamówił wczesniej ode mnie a mieli tylko iles sztuk i dla mnie brakło - ja w cenniku importera na polske nie mam tego claasa :) mam nadzieje ze bedzie zaraz po nowym roku - ma byc nowa dostawa

pati    10

Świetnie. ;) I cena też przystępna. Ale i tak muszę na razie trochę poczekać z powodów znanych wszystkim rolnikom (kasa i PROW). :P

Masz go już w magazynie??? Wstaw może jakieś fotki, jeśli masz czas oczywiście.

yacenty    557

na razie mam rezerwacje w hurtowni, niestety ale do 12 stycznia maja inwentaryzacje

najlepsze jest to ze juz 2 moich dostawców ma UH ;)

nie jestem pewnien czy UH ma modele rolnicze w 1:16

pati    10

Nie ma co, agro-modelarstwo się rozwija, coraz więcej sklepów zabawkowych wprowadza do oferty pojazdy rolnicze najczęściej Siku i Bruder, bo najtańsze, ale te z wyższej półki też coraz częściej są w ofertach. Szkoda tylko, że teraz mamy świdrujące w górę euro co podnosi ceny. Hmm... myślę, że dla przeciętnego modelarza więcej sklepów jest sytuacją korzystną, więcej sklepów, większa konkurencja, większy wybór, niższe ceny. Dla sprzedawcy niekoniecznie dobra tendencja. Jak zaczynałam przygodę w modelami to po wpisaniu "siku" w allegro wyskakiwały 3 góra 5 stron głównie starych autek, teraz 5-10 stron w większości nóweczek.

Kolejorz    3
na razie mam rezerwacje w hurtowni, niestety ale do 12 stycznia maja inwentaryzacje

najlepsze jest to ze juz 2 moich dostawców ma UH B)

nie jestem pewnien czy UH ma modele rolnicze w 1:16

UH ma w ofercie np. Big Buda w skali 1:16 cena pewnie też jest duża

mnich    11

Powiem tak modele UH to bajka, siku się chowają do nich. Widziałem te modele w angli, ceny niebyły aż tak porażające, @yacenty od kiedy będzie można zamawiać te modele, i jaki to będzie za asortyment?

yacenty    557

zamawiac mozna od dzis, kilka nawet mam juz w domu, kilka w biurze a na całą resztę mam możliwosc rezerwacji w hurtowniach - jak pisałem na szczescie sa juz 2 niezalezne od siebie hurtownie ktore maja w ofercie UH, jak nie mieli to obaj, a teraz obie na raz B)

mnich    11

Czyli można zamawiać te modele co są w ofercie narazie czy każdy model z UH? B o niewidziałem modeli, w ofercie które mnie by interesowały. Czy oferta bedzie sie z czasem powiekszać o kolejne modele?

yacenty    557

oczywiscie ze bedzie sie powiekszac

jeszcze musze dodac okolo 10 modeli na jakie mam juz rezerwacje, a jak tylko w hurtowni pojawi się ich wiecej to znów dołoże

każdego modelu nie mozesz zamowic - bo nie kazdy jest dostepny w polsce ;) ja poki co jestem za małym pionkiem na rynku zeby ciągnąc je od producenta

yacenty    557

nowości z UH jakie dziś dostałem:

Hurliman XM100

Claas ares 577 atz

krone big pack

tucano 450

claas liner 3000

Kirovets 3180

proxima 8441

forterra 12441

vaderstad rapid a 800c

kramer 4507