yacenty

Test - Ignore Me

Polecane posty

yacenty    3869

Zaskoczył mnie tekst przy modelu 110 DY "Ładowarka najpopularniejsza w małych gospodarstwach rolnych o 10-15 sztukach bydła."

 

Napisałem do gościa, że mam 30 sztuk i nie stać mnie, że ceny są "wygórowane", a on odpisał "ceny ładowarek tego typu kształtują się w podobny sposób na całym świecie." Ładowarki może i są drogie, ale markowe np. Weidemann/Thaler. Za Striegel z chińskim silnikiem chce kasę co np. Thaler !

 


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Ja czasami piszę e-maile prosząc o cenniki maszyn lub innych produktów a oni przysyłają nr telefonu pod który proszą dzwonić w wyznaczonych godzinach. Żałosne.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

POM augustów,zapytałem ile waży jedno pole brony ciężkiej,było to ponad tydzień temu,nic nie odpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

pojawiła się oferta proximy plus . na oficjalnej stronie zetora jest opcja "zapytaj o cene"więc zapytałem około dwóch tygodni temu i co? i nic ,żadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupek    1

Mało która firma odpisuje na meile, co do POM'u Augustów wysłałem chyba 2 meile i zero odzewu. Ale gdy do nich zadzwoniłem gosciu od maszyn odpowiedział mi na każde pytanie. Cenniki mało która firma prześle na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Więc po co podajo te meile skoro nie da się w ten sposób znimi skontaktować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

ja pisałem maile do KRUKOWIAKA, UNI GRUDZIĄDZ, BUREGO, ROLMASZU, ROLMAKO, REWERA, STANIMPEX, PROMETAL oraz firm handlujących częściami i we wszystkich tych przypadkach otrzymałem odpowiedzi na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
pojawiła się oferta proximy plus . na oficjalnej stronie zetora jest opcja "zapytaj o cene"więc zapytałem około dwóch tygodni temu i co? i nic ,żadnej odpowiedzi

dokładnie, ja też zapytałem o cenę jakieś 3 dni temu i narazie cisza.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalem do POM Brodnica i w sobote i w poniedzialek byla odpowiedz. Napisalem do Unii i nie przeslali mi cennika;( ale i tak go znalazlem na AF kilka dni pozniej bo ktos zamiescil


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

wczoraj wieczorem zapytałem o cennik Zuptora - dzis rano punkt 9.00 dostałem odpowiedz :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0
pojawiła się oferta proximy plus . na oficjalnej stronie zetora jest opcja "zapytaj o cene"więc zapytałem około dwóch tygodni temu i co? i nic ,żadnej odpowiedzi

ja napisalem zaraz jak zmodernizowali strone i nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Ja już nie piszę maili, bo dostawałem odpowiedzi w około 5% przypadków. Lepiej jest dzwonić.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

no najlpiej jest zadzwonić wtedy napewno dostaniemy cenę maszyny i jeje dokładne parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

ja pisalem raz do mrągowa w sprawie chyba cen bron - odpisali szybko + cennik w pdf'ie


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
Mało która firma odpisuje na meile, co do POM'u Augustów wysłałem chyba 2 meile i zero odzewu. Ale gdy do nich zadzwoniłem gosciu od maszyn odpowiedział mi na każde pytanie. Cenniki mało która firma prześle na meila.

Jak chcesz to mam cennik z Augustowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

No tak widze, ze standard. Ogolnie rzecz biorac mam podobne wiesci. Na majle 70 % firm nie odpowiada. Ostatnio co pamietam pisalem do AgroServisu w Pasleku. Napisalem jakie ciagniki by mnie interesowaly (3 modele), dokladnie co ma byc, podalem nr tel. w razie czego i nic ani malia anie sie nie skontaktowali!!! szok. A jeszcze pisalem do dealera Amazone z Paszkowa Rol-Tech. Sposob ten sam ale efekt zupelnie inny. Wieczorem wyslalem wieczorem maila a rano o 8 czy 8:30 przedstawiciel zadzwonil, umowil sie ze mna i cacy. Wiecej nie wymieniam ale troche tego bylo, bo to wygodna forma - wycena na "papierze" ... wiekszosc nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Ja do ROLMAKO napisałem w sprawie owijarki i po 2 dniach otrzymalem odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja pisałem maila do Firmy "naglak" w sprawie kabiny to tydzien czasu czekam ;) a pisałem do koi poprosiłem o 3 zdjecia kabiny z botnikami to na drugi dzien miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaveMan    0

no cóż korbanek za chiny nie udostępnia cen jak się dowiedzieli że potrzebuje ich tylko do magisterki to od razu ściema że nie wiedzą czy szefo pozwoli to udostępnić i takie tam, podobnie Raitech zero odzewu, wielki plus dla firmy MIHG (importer kombajnów MF) odpowiedź następnego dnia + cennik w pdfie, do John Deera w zasadzie nie mam obiekcji bo kumple tam pracują więc co potrzeba to się da załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Napisałem maila do pewnego przedsiębiorstwa handlowego w Słupsku z zapytaniem o cenę kopaczki. Dostałem natychmiast odpowiedź, że proszą o adres w celu stworzenia czegoś na wzór mapy klientów (zasięgu firmy), więc szybko sprostowałem, że interesuje mnie tylko cena, a nad ewentualnym zakupem muszę jeszcze pomyśleć... To był błąd; mija drugi miesiąć, a odpowiedzi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja napisałem wczoraj do agroefektu o ceny kosiarek trawnikowych JD. dzis 8:30 jest odpowiedz,pełen cennik i katalog po angielsku. wchodze na skrzynke o 17 jeszcze jeden mail gośc mi przyslał katalog po polsku. widać zadbał o klijenta. i mi sie to podoba.gdyby tak wszyscy robili czy życie nie byłoby prostsze?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja jestem rasowym łowcą prospektów i cenników, więc często mailuję do dealerów. No i powiem krótko. Kilka firm zasługuje na uznanie, bo wyraża spore zainteresowanie i bardzo dobry kontakt. To np. Agro-Eko z Kietrza, Agrarada i Agros Strzelce Wielkie. :) A sporo firm totalnie olewa maile o prospekty i cenniki. Np. do DAMARu Opole pisałam już chyba z 4 razy o prospekty i cenniki Pronaru i Joskina i ciągle nic. Do samego Pronaru także pisałam i z takim samym skutkiem. :) Nie no raz mi odpisali, ze mam się zgłosić do któregoś z dealerów, a oni jak zwykle albo nie mają pojedynczych prospektów (tylko taki zbiorowy co mam już chyba z 8-10 w domu), albo totalnie ich to nie obchodzi. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja dziś otrzymalem 5 folderów NH z wia-lan przysłali proirytetem :) niestety nie poprosiłem o cenniki :)

pati jakie masz doświadczenia z delerami JD?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No właśnie Pati może wysyłałaś maila do Bis Radomsko :) Ciekawi mnie jaką mają obsługę, bo strona z deka nie jest aktualna :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj