zetor4320

Pługi stal-tech

Polecane posty

To znaczy że pług możesz sobie ustawić na 28 cm 32 cm 36 cm 40 cm

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

A co do tych dwóch modeli pługów,jakie porady.

Najlepiej kup 4-skibowego ze zmienną szerokością orki np U170 J, jak będzie miał ciężko na 4x40 to ustawisz mniej i po kłopocie a jak będziesz miał model 3 skibowy i na 4x40 będzie miał lekko to będzie ci potem szkoda, że nie kupiłeś 4-skibowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Temat pługa STALTECH U170J jednobelkowy mogę sie wypowiedziec bo go posiadam zakupiłem w tym roku :)

mam akurat ciągnik URSUS 1002 ok.100KM akurat zbliżony modelowo co Ursus C-385 tylko powiem jedno ale nie posiadasz pełnego zestawu obciążników to już sobie może ciągnik fruwać sąsiad ma U 385 i na moich starych pługach lzejszych od staltechu go rwie do góry .... problem napewno z uciagniem bedzie duzy .... w U 385....

Pracuje na ziemiach 3 i 4 klasa.... gleby ciezkie i srednie ....

PS. Akurat się nie martwie, na nowy sezon mozliwe nowy ciągnik do agragatu :)

Wracając do pługów U006 przeznaczone są do orki głębokiej a U170 do orki średniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

U- 170 o orki średniej lepiej kryje ściernisko, ma bardziej wyśrubowaną odkładnię, do orki ciężkiej U-006 ,odkładnia trochę prostsza , dostępne są też wersje 3 +1, 4+1

Bis nie ma regulacji szer. skiby ale ma regulację kąta ataku na każdym korpusie za pomocą śrub.

u-170 1 belka 4 skiby z reg. szer. cena brutto 8500 zł u mnie

3 skiby 1 belka U170 7300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć ze za Staltech U170J kosztuje 8500zl brutto... ja zamawiałem bez vatu to macie juz napisane w tym watku wczesniej...

PS. już sobie posiedział ciagnik na polu bo za miękko jest na orke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za U170 3*35 dałem 3,500 zł


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1    0

Ja mam pług staltech 3x35 centymetry. Ciągam go ursusem c360. Moim zdaniem ten pług jest dla ursusa c360 za duży. Oczywiście wszystko zależy od ziemi jaką sie orze i od głębokości orki.przy głębokiej orce ciągnik mieli kołami. Po równym polu jeszcze idzie ale pod górkę już nie bardzo.Aczkolwiek tym pługiem orze sie bardzo dobrze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Ja mam już 2 sezon pług Staltech U 170 J ( ten ze zmienną szer. orki , na licencji Vogel&Noot ) Jesteśmy strasznie zadowoleni , bardzo małe opory pracy , na 3 klasie ustawiony 4x36 spokojnie daje rade ciągnik 80 km przy prędkości 8-8,3 km/h . Ale my dodatkowo wzieliśmy wesje 4+ a nie zwykłą 4 , jak zmienimy ciągnik to tylko 1 skibę i kawałek ramy dokręcamy i jazda . Oraz mamy w nim lemiesze z dłutem wymiennym , super rozwiązanie , jedno dłuto wytrzymuje spokojnie 70 ha , a na lemiesz to ze 2 dłuta spokojnie , a dłuto tylko 15 zł , i pług lepiej wchodzi dzięki dłutom , a lemieszy nie trzeba podspawywać , i wymienia się je bardzo rzadko . Warto zamawiać te dwie rzeczy , bo to się przydaje . Mamy także w tym roku kupioną Kompaktową Bronę Talerzową T 30 , świetnie się sprawdziła , tylko ciągnik za mały , ale do wiosny się zmieni ta sytuacja i po problemie , świetnie wchodzi ta talerzówka , nie boi się kamieni , tylko jest bardzo cięzka , i moja 914-stka z komletem obciązników bardzo często idzie na dwa koła . Bardzo polecam produkty Firmy staltech , to świetny sprzęt , cenowo i jakościowo bardzo dobra konkurencja dla Unia Group (chodzi mi o najnowsze modele maszyn staltechu ) . W tej samej cenie mogłem kupić nowego Grudziądza pług ,ale woleliśmy staltecha , i nie żałujemy w żaden sposób . Jest u nas w okolicy grudziąc , ale przy naszym nie ma szans , jak patrze na jego wykonanie i efekty pracy :(


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wyboru Marki Staltech :blink: u mnie narazie plany stoją nad ciągnikiem większym niż URSUS 1002 na URSUSA 1224 albo 1634...

W mojej okolicy nikt nie posiada takiego pługa jak Staltech U 170J ;) rekomenduje ten pług ponieważ ma odkładnie srubową która bardzo dobrze się sprawdza przy równomiernym pokryciu przekręceniu ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam U170 J sąsiad ma i bardzo dobrze się reguluje i obraca ziemię!


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Dziękuje , jestem w pełni zadowolony i mogę je naprawdę polecić . Pozdrawiam wszystkich użytkowników tej marki :lol: . T-40 S to ładna maszynka , ale bez 150-160 KM , i tony obciążników z przodu , to nie ma co do tego podjeżdżać , a z siewnikiem to już w ogóle kosmos....


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nowość ze stajni Staltech Pług zawieszany VN - R

opis produktu

Pług VN - R skonstruowany został w systemie konstrukcji modułowej, o optymalnej funkcjonalności, prostej obsłudze, ograniczonej masie przy wysokiej wytrzymałości i dużej efektywności gospodarczej.

Pług posiada (skokową regulację szer. korpusu: 32, 36, 40, 44 cm) co pozwala dostosować go do różnych zadań i warunków polowych.

Przeznaczony jest do orki głębokiej ziem lekkich i średnich. Maszynę wyposażono w system zabezpieczeń mechanicznych / śruba zrywająca M16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Ja już zamówiłem plugi 4 skibowe z firmy Staltechu, mają podrzucić ten produkt po świętach i zobaczymy jak to wygląda na żywo.. ;-)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co zamówiłeś ??? Jaki pług ... u mnie sporo sciągali z tym pługiem, aż przedzwoniłem i spytałem się ile ja mam czekac na ten pług ....

 

A potem gosc mnie przepraszał za takie sciaganie sprawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinAr    0

Posiadam Stal-Techa 4*40 pracuje on z URSUSEM 1014 jeździmy 4 polową ciągnik nie ma z nim wielkich problemów. Jestem zadowolony z tego pługu chociaż wykonanie mogło by być troszkę lepsze ale nie ma co narzekać ponieważ cena jest przyjazna. Parę razy udało się zerwać zabezpieczenia śrubowe ( pieńki pozostawione w starym rowie zasypane ziemią ) :lol: W przyszłości planuje zakup pługa obracanego ale do spełnienia tych planów jeszcze długa droga, dlatego została zakupiona maszyna ze Stal-Techu uważam, że spokojnie po służy przez pare lat a pieniądze które trzeba było by wydać np. na UG przeznaczę na zakup agregatu uprawowego ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Zdradzę tylko, że pług będzie miał skokową regulację szerokości pracy korpusów :-]


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mamy tutaj do czynienia z Pług zawieszany jednobelkowy U170J ze zmiennym kątem korpusu (28, 32, 36, 40 cm) i zabezpieczeniem zrywalnym

albo

Pług zawieszany VN - R ze zmiennym kątem korpusu (32, 36, 40, 44 cm) i zabezpieczeniem zrywalnym.

jakby nie było ;)

 

Ja w swoim Ursusie 1002 z U 170J z rozstawem 4 x 40cm latam na 4 terenowej... a czasem to latam 2 "szosową"... jak jest oczywiście pole proste ładnie położone czyli jak na stole....

 

a z urwaniem śruby jeszcze u mnie się nie spotkałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

I doczekałem sie zamówionego sprzętu ;) 4 skibowy U 006 VN-R Kawał maszynki, pasuje w sam raz ;) ładnie prezentują sie okładnie, wykonanie :P A na wiosnę próba generalna :(


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Gratuluje sprzętu. Ile skib i jak cena jeśli można wiedzieć? Też się przymierzam do zakupu pługa do Proximy 85 i nie wiem który model wybrać. Ten 006 VN to typowy do głębokiej orki a podorywkę zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

To ciekaw jestem czy w praktyce dużo lżej będzie szedł ten U006 BIS o zwykłego U006

Oraz 2ga intersująca mnie kwestia to czy korpusy w U170P i U006 to te same korpusy tylko szerzej rozstawione czy te pługi mają różne korpusy, czy U170P ma te same korpusy co ten na 30cm tylko szerzej rozstawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj