Zaloguj się, aby obserwować  
ferguson235

ursus 1614 a 1634

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sebe1033    307

przede wszystkim kabiną ,popatrz w ogłoszeniach 34 ma wyżej siedzenie przez co jest wygodniejszy lepiej ogarnąć wzrokiem wookoło ciągnika

Wiadomość z agroFakt.pl

MECHANIZATOR    157

zasadnicza różnica między tymi ciagnikami to taka ze 1634 ma synchronizowaną skrzynię biegów - dodatkowe elementy wyróżniajace to właśnie inna kabina oraz inne umiejscowienie dzwigni i przełaczników niż w 1614

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kobra66
      Witam wszystkich posiadaczy takich maszyn Interesuje mnie instrukcja obsługi Ursusa 1634 w pdf, jeśli ktoś z forumowiczów posiadał tego typu literaturę to będę bardzo wdzięczny za pomoc Pozdrawiam
    • Przez PawelACX
      Witam z czego pasuje termostat do Ursus 1614 słyszałem że z BMW E30 ale niewiem z jakiego silnika dokładnie bo posiadm BMW E34 2.5 tds i czy z takiego BMW nadał by się termostat czy musze kupić orginalny 
    • Przez djanuszewicz
      Cześć,
      Oglądałem w komisie ciągnik 914 DL FINN  Turbo z >>szybką skrzynią biegów<< Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby podać dokładne wartości szybkości ciągnika na poszczególnych biegach? Albo jak się one odnoszą do osiemdziesiątki z normalnymi przełożeniami? 
      Mam narazie  norweską c-385 z normalną skrzynią, bez turbosprężarki, ale chcę ją sprzedać. Nie wiem jednak czy ta z szybką skrzynią nie będzie za szybka do mojego rozrzutnika. 
      Z góry dzięki koledzy.
    • Przez PawelACX
      Witam czy w ursusach 1934 jest inna turbina niż w ursusach 1614/34 ktoś kiedyś mówił że silniki w tych ursusach rużnią się nie tylko pojemnością ale też turbinami chciał bym wiedzić czy to prawda a druga sprawa co myślicie aby do 1614 dać turbo z mana 278km robił już tak kiedyś mam na myśli żeby dać tak ze 2 bary doładowania z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Znajomy ma ursusa 1204 delux 4x4 z turem. Tur zakrecany do ramy ciognika. Tur solidny, gruby. Rama tura az do tylnych zwolnic.
      Na laczenie kolyski (przedniego mostu) z silnikiem zaczyna sie rozjerzdzac. Powino trzymac na 6 śrub, po 3 na strone. U niego trzyma sie na 2. ( po jednej z kazdej strony). Trzyma sie na najwyszych, nizej pekl blok z jednej i z drugiej strony, a najnizej ( w misce) sa urwane.
      Teraz pytanie jak to ugrysc?
      Sam zmiana miski pomoze, niewyrwie?
      Spawac blok czy tylko zmiana wchodzi w gre?
      Lub jakies inne pomysly?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj