Polecane posty

Witam!
Mam zamiar za jakiś czas malować swojego władimirca.
Blachy myślę lakierować farbą o kodzie Ral 2002. Zamierzam użyć do tego celu farby na bazie żywic syntetycznych, Nopolux niby niemieckiej firmy. No i oczywiście do tego utwardzacz tej samej marki.
I tu pytanie do was forumowicze, jaki do tego celu użyć podkład? jaki rozpuszczalnik?
Ponieważ boję się że kupię farby a tu nagle wyjdzie jakiś psikus, chcę mieć wszystko uzgodnione z kimś kto się na tym zna. Pozdrawiam.

Dodam że zamierzam tak malować tylko blachy na władku, a odlewy i kabinę na czarno, chlorokauczukiem. Felgi kość słoniowa.

Pomaluj na orginal w mojej galeri jest z 96roku rusek w orginalnym malowaniu ,

To nie takie proste "oryginalny kolor", podaj mi kod tego oryginalnego koloru. Szukałem trochę i wychodzi na to że najlepszy będzie ten ral 2002.

Btw. Ja pytam o podkład pod tę farbę.

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiek1979    125

Mialem na mysli blachy z kabina na czerwono ,korpus czarny, felgi srebrne, dach i atrapa siwa .Zreszta przejrzyj galerie ruskow na AF moze ktos malowal nie dawno .Mozesz jeszcze zapytac w jakims wiekszym sklepie z czesciami do ciagnikow,bo teraz maja farby do ursusow zetorow to moze i do ruska sa .

zbyszekbrzuze    285

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/22791-malowanie-w%C5%82adimirca/page-8

Ostatnio z bratem malowaliśmy tym Nopoluxem maskę, docelowo będzie cały pomalowany, oni mają cały program tych farb: podkład, lakier i utwardzacz, więc po co kombinować.

Edytowano przez zbyszekbrzuze

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bel920
      przymierzam się do malowania i moje pytanie jakiej marki polecacie farbe aby dała efekt na lata i dobrze się trzymała i kryła jak pomalować to żeby zaraz nie wyblakło ale i malowanie szło do pomalowania deutz  far
    • Przez krystiab
      Witam chcę zamontowac daszek do swojego wladimirca ,ale nie mam mam do niego plandeki i zastanawiam się czy ta od c330 będzie pasować bez większych przeróbek

• Przez Darknes2243
      Planuje remont silnika, ale nie wiem co konkretnie się dzieje mojemu władziowi. Otóż w trakcie wiosennego rozruchu, wyszło na jaw, że stracił całkowicie moc. A po dodaniu gazu, coś zaczęło stukać w silniku, i zaczął się grzać. Ktoś może mi doradzić co może być powodem? 
    • Przez karoleeeq
      Witam chciałbym pomalować swojego t25 maskę błotniki itp narazie tylko to bez silnika. Jakie farby polecacie i jakie odcienie i czy podkład też dawaliście. Malował będe sprężarką z góry dzięki za odpowiedzi  
    • Przez TheXxKamilxX
      Siemka chciałbym się zapytać jak sie zabrać za pomalowanie takich plastików
      https://zapodaj.net/f270b95795aa8.jpg.html
      https://zapodaj.net/ee40f1eec4126.jpg.html
      https://zapodaj.net/5af9e6c035778.jpg.html
      Maska i błotniki straciły kolor po około 4 latach od zakupu
      Jaki rodzaj farby kupić bo w sumie nw co to za materiał  i jaki lakier 
      I ostatnie pytanie na to pęknięcie na błotniku wystarczy Żywica App i mata ?? 
      Wiem że może głupie pytanie ale jestem zielony w tym temacie
      Z góry dzięki za odp

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj