Sprzedam Unia CUT 3.9 m
-
Podobna zawartość
-
Przez Gość
Witam
Mam pytanie czy ursus 1201 uciagnie 4m agregat uprawowo siewny z wałem strunowym
Pozdrawiam
-
Przez agropiotrmosz
Witam
Zastanawiam się nad kupnem agregatu uprawowego do C-4011.
Nie wiem który będzie lepszy - z przednim wałkiem czy bez..
patrzyłem na te agregaty:
2,4 m
https://agromil.pl/agregaty-uprawowe-apollo/2423-agregat-apollo-o-szer18m-.html
2,1 m
https://agromil.pl/agregaty-uprawowe-apollo-z-walkiem-z-przodu/2434-agregat-apollo-o-szer-18m.html
Pola mam płaskie, bez górek. III-IV klasa. Agregat nie może być za ciężki, żeby mi przodu ciągnika nie podnosiło.
-
Przez Rosomak22
Witam chcialbym sie poradzić ponieważ mam w posiadabiu masseya 115km i chcialbym kupić agregat talerzowy z hydropakiem trzy metrowy i pytanie jaka firma? jaki wał? jakie talerze? Hydropak jedno czy dwu siłownikowy? Ziemia u mnie jest różna ale dużo jest glin dlatego zastanawialem sie nad walem pacera co myslicie?
-
Przez pomi3017
Witam mam pytanie natomiast ile moge wziąść za usługę talerzowania ciągnikiem MTZ82 i talerzowka 2m w ziemi ciężkiej ile byscie wzieli za h a ile za ha z góry dziękuję
-
Przez adamson330
Witam
Zastanawiam się nad zakupem agregatu talerzowego półzawieszanego AMJ AGRO ATOS DRIVE.
http://amjagro.pl/agregat-talerzowy-atos-drive/#specyfikacja
Talerze fi 560. Brać piasty bezobsługowe?
Mój sąsiad ma ich bronę talerzową i sobie chwali.
U mnie maszyna chodziła by docelowo w bezorce może wyjątkowo po orce. Gleby średnie i lekkie. Uprawa QQ na ziarno i inne.
Na razie MTZ 82 z szerokimi oponami + solo ATOS DRIVE. W przyszłości Ciągnik > 130 KM+ Siewnik 3m na redlicach talerzowych.
Agregat używany by był do uprawy ściernisk, niszczenia poplonów, siewu. Na głęboko robić będę gruberem 4 belkowym i głęboszem.
Jakie macie opinie o tej firmie i o maszynach przez nich produkowanych (zwłaszcza tej maszynie). Ewentualne sugestie i alternatywy?
Z góry dziękuje za pomoc
-

Rekomendowane odpowiedzi
Sprzedam ciągnik rolniczy Ursus C-360
Mechanizm znacznika przedwschodowego ACCORD
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się