Skocz do zawartości
Kacper1224Agriculture

Cena zetor proxima 80

Polecane posty

Witam :) wie może ktoś ile kosztuje zetor proxima 80 z skrzynią 12x12,rewersem mechanicznym,klimatyzacją,radiem,zew.sterowaniem podnośnikiem,dodatkową parą złącz i siedzeniem pneumatycznym ? + do tego tur z sprzętem ?

adizetor    35

Zadzwon do dealera i sie dowiesz, a podobno są w tych samych pieniadzach co 90, a nawet moze drozsze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam.
      Obecnie rewers jest mechaniczny na linkę i pytanie czy da się jakoś przerobić żeby podłączyć elektryczny siłownik przy skrzyni biegów. Tak żeby zmieniał on kierunek jazdy oczywiście sprzęgło trzeba nacisnąć ale żeby nacisnąć guzik i się zmieni kierunek jazdy? Czy może jakieś inne rozwiązanie było by lepsze?
    • Przez adamadam241
      witam mam mały dylemat niewiem który z nich wybrać major kosztuje obecnie 110 tys netto z klimą i turem a t4 128 netto bez tura ale ma też klime i rewers bez sprzegla ma to być ciągnik pomocniczy bo mam forterre 11441 do t4 by trzeba dodac tura 19 tys No i holand jakby fajniejszy na.oko zgrabny bardziej może ktoś z was ma majora albo t4 75 km i powie który miej awaryjny itd
    • Przez ernestproxima90
      Jaki pług wybrac do ciągnika zetor proxima plus 90 . budżet to15 000 zl