Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek15

wydanie specjalne RPT

Polecane posty

twardy12    1

Tak było coś takiego. Miało być dostępne tylko na targach ale teraz tez jest dostępne do kupienia przez Internet, na stronie RPT. A Agromechanika wydała moim zdaniem taki przewodnik i poradnik w jednym. Fajnie że gazety rolnicze zaczynają wydawać takie dodatki. A jak chodzi o dodatki do gazet czy ktoś z Was zakupił może film wydany przez Agromechanike pod tytułem ,, Hity techniki 2008/2009 ”. Czy ktoś juz go dostał? Pozdrawiam :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Przemek15    5
RPT coś takiego miało ? ;) Ja mam Agromechanikę z ofertą kombajnów zbożowych.Był tam artykuł o używanych i on był napisany przez Ciebie :D .

Lepiej nie ujawniajmy kto stoi za autorstwem artykułu :o

Tak było coś takiego. Miało być dostępne tylko na targach ale teraz tez jest dostępne do kupienia przez Internet, na stronie RPT. A Agromechanika wydała moim zdaniem taki przewodnik i poradnik w jednym. Fajnie że gazety rolnicze zaczynają wydawać takie dodatki. A jak chodzi o dodatki do gazet czy ktoś z Was zakupił może film wydany przez Agromechanike pod tytułem ,, Hity techniki 2008/2009 ”. Czy ktoś juz go dostał? Pozdrawiam :D

Ja już dostałem płytkę Hity Techniki jakieś półtora tygodnia temu, ale jeszcze nie zdążyłem ją włożyć do napędu a co dopiero przejrzeć :D

stachles    0

a jest coś na niej ciekawego czy takie sklejone coś w rodzaju yt ??

bo co przeglądam agromechanike to jest tego reklama

lysyrolnik    14

Sorki za post pod postem, ale właśnie skończyłem oglądać "Hity Techniki 2008/2009" :D Wrażenia bardzo pozytywne, cała masa sprzętu przedstawiona na filmikach z przyjemnym polskim lektorem. Filmików które są na płycie nie zobaczy się na YT :lol:

spis treści obejmuje 64 pozycje, dla mnie najciekawsze to np. JD 7030 E-Premium z Elektric Drive, Claas Axion z przekładniami Hexashift i Cmatic, kombajn zbożowy JD seria T, NH CR 9000 Elevation, prasa Krone Comprima i Vicon RV.

czas trwania filmu to 120minut :D

Edit: daje fotkę spisu treści :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a90af80413cc4d30.html

twardy12    1

Tak lektor opowiada prawie cały czas. Moje wrażenie z obejrzenia tego filmiku także bardzo pozytywny, mogły by być dłuższe urywki z pracy maszyn, ale niema co narzekać. Jak na pierwszy film w Polsce o tematyce rolniczej wydany na DVD to film fajnie zrobiony no i fajnie dobrane maszyny, no i czekamy na następne filmy z takiej serii. :lol:

bartus16    8

ten film przyszedł mi jakos przed swiętami ale dopiero dzis go w całości obejrzałem i jak dla mnie super ;) gorąco polecam

Challenger    3

ja juz mam ta plytke z miesiac i pozyczylem kumplowi zeby sobie przejrzal ;) polecam goraco ta plytke,super maszyny i wogole az sie marzy o takim sprzecie B)

bartus16    8

a który film wam się tam najbardziej podobał bo mi chyba o hydraulicznym pługu rabe ale wszystkie naprawdę ciekawe i godne polecenia ;)

Tc56    3

Ta płyta to nic innego jak przetłumaczenie niemieckiego odpowiednika, tylko że polska wersja jest tańsza. B)

Piochu    7

Ja czekałem 7 dni, ale teraz pewnie pójdzie dłużej bo po świętach na poczcie jest bałagan.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować