Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Siku
pati    10

Co tak na prawdę sądzicie o Siku, czy uważacie, że są solidne, czy jesteście zadowoleni ze swoich. :)

Ja jestem bardzo zadowolona, uważam, że skala 1:32 jest idealna czyli nie za duża i na tyle duża ,aby można było zrobić szczegóły maszyny 1:1. Uważam, ze duży plus to to, że mają modele w jednakowej skali czyli jak seria o skali 1:32 to wszystko jest w tej wielkości, a nie jak na przykład Bruder, maszyny i ciągniki 1:16, a kombajny 1:20. :P

P.S:Oczywiście nie mam nic przeciwko Bruderom. :P

pati    10

Na szczęście wszystkie zaczepy są znormalizowane i raczej nie ma przeszkód w podczepianiu maszyn różnych firm. :P

pati    10

Hmm... No raczej. Czytałam na niemieckiej stronce (sklep) i tam np. była maszyna zawieszana z UH i pisało "Siku, Britains compatibel". :o I tak samo przy innych markach pisało, że z innymi markami są kompatybilne. A tak na "chłopski rozum" to sprzęgi przy maszynach i sposób ich działania porównując z Siku jest taki sam.

Dla przykładu: Joskin Scariflex z ROSa zaczepiony do John Deera z Siku. :o

http://www.modelshop24-landmaschinenmodell...fter-Scari.html

Wyjątkiem może być firma ERTL:

http://www.modelshop24-landmaschinenmodell...10&skat=259

yacenty    557

kobitka co kupiła ode mnie tego ScariFlexa za kilka dni zamówiła u mnie traktor bo mówiła ze mocowanie nie pasuje do zabawek jakie ma jej dziecko - teraz jestem głupi czy to taki zbieg okoliczności ze miała ertla czy moze była na tyle lewa ze nie potrafiła go zapiąć do siku? albo moze probowała do brudera pro?

pati    10

Wątpliwe aby kupiła małemu chłopcu model ERTLa za bagatela 180-200zł (i chyba nawet dozwolone od 5lat są). Do Siku jak widać na zdjęciach wszystko pasi i nawet wysokość jest OK więc albo traktor z Siku miał zrąbany zaczep, albo był do ciągnik z odpustu, albo po prostu nie ta skala czyli BRUDER. :o

Kolejorz    3

Dziś kupiłem model z Siku JD 6920 S uważacie że to dobry model ? Dobrze zrobiłem wybierając go ? Dałem za niego 65 zł

pati    10

160KM to kawał ciągnika i mocą jest idealny do większości maszyn Siku np. z 5tką obracaną sobie poradzi spokojnie. ;)

Dawid777    0

Jaki model do przyczepy Joskin z Siku? Czy to prawda że np. JD 7530 z siku jest lepiej odwzorowany od np.6920 (chodzi mi o detale)

Kolejorz    3

No na pewno że jest lepiej wykonany (pomalowany na czerwono trójkąt od TUZa, Star Fire, całe wypełnione felgi)

norbi10495    0

Witam:) planuję sobie zakupić do mojego stada kolejnego JD zastanawiam sie nad modelem 6930 i chciałbym sie zapytać i będą do niego pasowały sprzęty z innych marek(konkretne sprzęty będą to wóz paszowy, rozsiewacz nawozów i beczkowóz)

Dawid777    0

A czy jest różnica między Lambo R8 285 a Lambo R6 110 bo na pewno wielkością a wykonaniem? I jeszcze jedno czy na targach np. w Bratoszewicach można kupic modele Siku lub inne 1:32?

Kolejorz    3
Witam:) planuję sobie zakupić do mojego stada kolejnego JD zastanawiam sie nad modelem 6930 i chciałbym sie zapytać i będą do niego pasowały sprzęty z innych marek(konkretne sprzęty będą to wóz paszowy, rozsiewacz nawozów i beczkowóz)

Z siku to już 6920 a nie 6930, ale jest JD 6930 z VIKING tylko jego cena

pati    10

Wiking to zupełnie inna klasa podnośnika. One mają normalne haki, jak w prawdziwych. :P No i cena zwala z nóg.

Dawid777    0

Mam takie pytanie. Za jaką cene i gdzie można kupic model budynku inwentarskiego 1:32 widziałem takie zdjecia w zagranicznych serwisach i chciałbym kupic taki budynek. Gdzie i za ile?

pati    10

W Niemczech jest trochę taniej. ;) Myślę nad warsztatem, ale na razie obora, a jak starczy miejsca to sobie sprawię warsztacik. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się