Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blondyn26044

Skrzynka na TUZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Skrzynka

Witam poszukuje jakiś zdjęć schematów do przyczepki pod pompę. Chodzi o taką małą przyczepkę jeśli tak to można nazwać aby przewieść np 3 małe worki.. jakieś kamienie czy coś w tym stylu. Z góry dziękuje za pomoc :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    62

przyczepka to ma kółka ,no ale dobra kiedyś do mleczarni to brali nawet deski zbite i kładli na belkach i na to kanki.

Najprostsza 2 ceowniki wzdłuż z 20 cm od przodu przykręcasz z dołu belkę (z dziurami tę )w poprzek, a na przodzie tej konstrukcji jakiś ceownik też w poprzek i za nimi konstrukcję skrzynki ,Przyczepisz to belkę przykręconą na kulę w belkach a ten przedni ceownik pod belki w ciągniku i to się tak oprze że będzie przedłużenie belek w ciągniku .Wady podnosi się to jak belki czyli w dole tył będzie w dole , w górnym położeniu tył w górze dobre do "kiprowania"

Lub też na 3 z górnym cięgłem jak zwykłe maszyny ,sąsiad zrobił taką skrzynkę z rozsiewacza nawozów (ramy).tu cały czas masz poziom w każdym położeniu jeżeli rozstaw między górą a dołem jest dobrze dobrany (chodzi o kule w belkach i bolec na cięgło) jeżeli będzie zbyt duży to skrzynka będzie się przechylać podczas podnoszenia i też można "kiprować"

dwa zdjęcia i wszystko jaśniejsze 10 razy niż moje wypociny dobranoc

A posiadacie może jakieś takie zdjęcia takowej skrzyni? Na necie szukałem i znalazłem tylko 2 i to do tego oryginalnie zrobione i nie za bardzo do tego było widać jak to jest skonstruowane. :lol: Przepraszam że tak marudzę ale nowy jestem i nie zbyt pewnie się jeszcze czuje na tym forum...

akaku    69

Jak zdążę to może w sobotę wrzucę fotki bo mamy coś takiego zrobione

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować